Sprzęt  / News

Poznaj największą niespodziankę od Microsoftu - niesamowitego Surface Book

242 interakcji
dołącz do dyskusji

Microsoft zaprezentował swojego pierwszego laptopa ze sztywną podstawą. Do Surface Pro dołącza nowa rodzina produktów: Surface Book. Zapowiada się świetnie, ale nie mam pojęcia po co Microsoftowi taki produkt.

Sprawdź: Microsoft Surface Book - pierwsze wrażenia Spider’s Web

Surface Book to wspaniały, dotykowy laptop, który właśnie został zaprezentowany na konferencji Microsoftu. I zapowiada się naprawdę wspaniale. Ma niesamowity wyświetlacz, wychwalaną pod niebiosa przez Microsoft klawiaturę, bardzo dobrą specyfikację. Ma procesory Intela najnowszej generacji, układ graficzny GeForce, wszystko czego mogę sobie wymarzyć.

microsoft-surface-book-2

Tyle, że już to mam. Mój HP x360 Spectre ustępuje Surface Bookowi w kilku aspektach, ale są to głównie sprawy wynikające z tego, że Surface Book to urządzenie nowsze, więc oczywistym jest, że nieco wydajniejsze.

IMG_1837

Surface Book jest piękny, funkcjonalny, lekki i użyteczny, pracuje 12 godzin na akumulatorze. Jednak w przeciwieństwie do Surface Pro nie lansuje nowej kategorii urządzeń, wpisując się w trend istniejących. Co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe, z punktu widzenia tego, czym ma być linia Surface. Czy to, że jest odczepiany od stabilnej podstawy niczym Surface Pro 3 to aż taki wyróżnik? Nie wydaje mi się.

microsoft-surface-book-5

Chcę ten komputer. Jest piękny, w formie i możliwościach. Microsoftowi, wygląda na to, znowu się udał. Ale zdecydowanie nie jest unikatowy czy niepowtarzalny. Ma kosztować od 1500 dolarów i być dostępny od końca bieżącego miesiąca. Chcę go, ale mam już bardzo dobrego tegorocznego Ultrabooka. I nie widzę powodu, by wydawać mnóstwo pieniędzy na wymianę na Surface Booka.

Sprawdź: Microsoft Surface Book - pierwsze wrażenia Spider’s Web

Sprawdź nasze materiały:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst