REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

LG Watch Urbane? Nosiłbym! – pierwsze wrażenia Spider’s Web

Choć LG bardzo zależało, bym skupił swoją uwagę przede wszystkim na nowościach z działu RTV i AGD, to udało mi się dosłownie na kilka chwil wymknąć się „opiekunom” i przez chwil kilka pomacać najnowszy zegarek tej firmy.

04.09.2015
14:12
LG Watch Urbane? Nosiłbym! – pierwsze wrażenia Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Być może niektórzy z was pamiętają, że mam wielki problem z zegarkami. Nie chcę mnożyć bytów i powtarzać swojej argumentacji, znajdziecie ją, jeżeli jesteście zainteresowani, pod tym adresem. W dużym skrócie: wyglądają one koszmarnie i zamiast pełnić rolę użytecznej, ale przede wszystkim biżuterii, raczej narażają nas na szyderstwa ze strony otoczenia. Jednak powoli zaczyna się to zmieniać. Motorola, Huawei, LG i kilka innych firm zaprezentowało urządzenia, które na packshotach wyglądają całkiem nieźle. Nie są to może piękności od jubilera, ale prezentują się co najmniej znośnie.

lg-watch-urbane-2

Dlatego też skorzystałem z paru wolnych chwil (bardzo krótkich) i czmychnąłem od stoiska RTV firmy LG, by móc obejrzeć z bliska wystawiony zegarek Urbane Watch. I byłem bardzo zadowolony. Tarcza zegarka na pierwszy rzut oka wygląda jak analogowa, koperta jest elegancka, całość dość lekka (a zarazem waży tyle, ile trzeba), a i specyfikacja sprzętowa, jak na urządzenie tego typu, jest dość przyzwoita.

lg-watch-urbane-1

Wiele oczywiście zależy od jego „bebechów”, w szczególności od czasu pracy na baterii. Ale wygląda na to, że inteligentne zegarki, być może, zagoszczą w końcu na moim ręku i osób podzielających mój gust i opinię. Choć Android Wear, na razie, nie współpracuje z systemem Windows…

Sprawdź również:

REKLAMA

Śledź relację i bądź na bieżąco: IFA 2015 w Berlinie – live blog Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA