REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Spider’s Web TV - Pojedynek: Samsung Galaxy S6 (edge) kontra HTC One M9

Przez nasze ręce przewinęły się już dwa najważniejsze smartfony, które swoją premierę miały podczas targów MWC 2015: Samsung Galaxy S6 (edge) oraz HTC One M9. Pora je porównać.

10.04.2015
19:59
Spider’s Web TV – Pojedynek: Samsung Galaxy S6 (edge) kontra HTC One M9
REKLAMA
REKLAMA

Na łamach Spider's Web przyglądaliśmy się dokładnie Samsungowi Galaxy S6. Najpierw podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami prosto z Barcelony, przetestowaliśmy czytnik linii papilarnych, a gdy sprzęt już trafił na redakcyjne testy szczegółowo mu się przyjrzeliśmy, czego efekty można sprawdzić w pierwszych wrażeniach, materiale wideo i finalnej, obszernej recenzji.

Tematu HTC One M9 również nie odpuszczaliśmy. Jeszcze w Barcelonie przygotowaliśmy pierwsze wrażenia. Następnie udaliśmy się na polską premierę smartfona, a później odbyliśmy ciekawą rozmowę z Bartoszem Żukiem z HTC Polska, który zdradził wiele ciekawostek dotyczących firmy oraz szczegółów związanych z produkcją modelu M9. Kilka dni temu opublikowaliśmy również wideo recenzję nowego flagowca HTC, a już w przyszłym tygodniu zaprezentujemy pełną i wyczerpującą recenzję.

Tymczasem zapraszamy na nowy odcinek Spider’s Web TV, czyli pojedynek:

Samsung Galaxy S6 (edge) kontra HTC One M9

REKLAMA

Subskrybuj nasz kanał na YouTubie! Odcinki Spider’s Web TV powstają przy współpracy z firmą YT360.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA