REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

HTC One M9, czyli nie do końca odgrzewany kotlet - wideo recenzja Spider's Web TV

HTC One M9 lada moment trafi na sklepowe półki w Polsce. Z telefonem zapoznaliśmy się już zaraz po jego prezentacji na targach MWC 2015 i podczas polskiej medialnej premiery. Sprzęt zdążył już trafić w nasze ręce i przygotowaliśmy recenzję tego smartfona w formacie wideo w ramach naszego kanału Spider’s Web TV.

03.04.2015
12:27
HTC One M9, czyli nie do końca odgrzewany kotlet – wideo recenzja Spider’s Web TV
REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy smartfon w ofercie HTC nie zaskoczył stylistyką. Tajwańska firma postawiła na sprawdzony design, a One M9 na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od zeszłorocznego modelu. Diabeł jednak tkwi w szczegółach, co pokażemy na poniższym filmie.

W naszej recenzji wideo omawiamy wygląd urządzenia, specyfikację techniczną i najważniejsze zmiany w oprogramowaniu względem zeszłorocznej nakładki Sense. Przyglądamy się też dodatkowym akcesoriom, jakie swoim klientom proponuje HTC.

HTC One M9 - wideo recenzja Spider's Web

Po obejrzeniu naszej recenzji zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem rozmowy, jaką przeprowadziliśmy z Bartoszem Żukiem z HTC Polska. Opowiadał on nam między innymi o tym, dlaczego nie zobaczymy HTC One M9 w wersji z systemem Windows Phone i dlaczego nie powinniśmy spodziewać się premiery nowych produktów z rodziny One w Polsce.

REKLAMA

--

Subskrybuj nasz kanał na YouTubie! Odcinki Spider’s Web TV powstają przy współpracy z firmą YT360.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA