REKLAMA

Blog Forum Spider's Web - wybraliśmy drugiego Blogera Miesiąca!

03.09.2012 19.31
Blog Forum Spider's Web - wybraliśmy drugiego Blogera Miesiąca!
REKLAMA
REKLAMA

Ale ten czas leci! Zdawałoby się, że nie dalej jak wczoraj ogłaszałem powstanie Blog Forum Spider’s Web, a dzisiaj wybieramy już drugiego Blogera Miesiąca, który otrzymuje od naszego partnera, firmy Nokia, smartfon Nokia Lumia 800. Tym blogerem jest… użytkownik występujący pod pseudonimem Zenon Techniczny!

Zanim kilka słów z uzasadnieniem wyboru, nieco o statystykach Blog Forum. Zarejestrowało się już ponad 300 blogerów, czyli tempo rejestracji na poziomie ok 150 blogerów w miesiącu zostało utrzymane z pierwszego miesiąca. Średnia liczba odsłon tekstów z Blog Forum przekracza statystyki małych blogów. Całkiem nieźle jest także z liczbą komentarzy – rzadko kiedy przy tekstach Blog Forum widnieje mało atrakcyjna cyfra 0. To cieszy!

Już w zeszłym miesiącu sugerowaliśmy, że nagradzać będziemy różnych blogforumiczów. Poprzednio nagrodziliśmy najaktywniejszego Pawła Mankowskiego, który napisał największą liczbę tekstów. Dziś nagradzamy Zenona Technicznego, który wprawdzie nie napisał największej liczby tekstów, ale prawie każdy z nich był sporym wydarzeniem na Blog Forum. To dlatego, że w swoim mini cyklu pt. Kulisy Twoich Awarii, prezentował ‚insiderską’ wiedzę na temat tego, co dzieje się po zgłoszeniu problemu z działaniem usług na infolinii operatora internetu lub telefonu stacjonarnego.

Warto zajrzeć do tych tekstów, bo otwierają oczy:
Kulisy Twoich awarii, cz. 1
Kulisy Twoich awarii, cz. 2
Kulisy Twoich awarii, cz. 3

W przyszłych miesiącach na pewno nagrodzimy kogoś, kto zasłuży się dla Blog Forum jeszcze w innej formie. Chcemy doceniać nie tylko tych, którzy są najbardziej zaangażowani, ale także tych, którzy piszą najlepsze merytorycznie teksty oraz takich, którzy przynoszą niesamowite informacje bądź też pobudzają innych do dyskusji. Każdy ma szansę, by wygrać od nas Lumię 800 – zarówno ten, który napisze kilkadziesiąt razy w miesiącu, jak i ten, tóry napisze tylko raz. Musi jednak coś napisać 🙂 Jeśli więc jeszcze się wahasz, to nie czekaj – zarejestruj się na Blog Forum Spider’s Web.

Nagrodzą jest smartfon Nokia Lumia 800 ufundowany przez partnera Spider’s Web, firmę Nokia. Nasze recenzje tego smartfonu znajdziecie tutaj:

Wszystko co musisz wiedzieć o Nokia Lumia 800 (prezentacja)
Znów zakochałem się w telefonie od pierwszego wejrzenia… Recenzja Lumii 800
Telefon pełen sprzeczności – recenzja Nokii Lumia 800

P.S.1 – Zenonie Techniczny – skontaktuj się z nami proszę.
P.S. 2 – Jak Wam się podoba lekko zmodyfikowany wygląd podstrony wpisu na Spider’s Web?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA