REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nasz nowy projekt - Blog Forum Spider's Web

19.07.2012
15:54
spider`s
REKLAMA
REKLAMA

Już od wczoraj wisi, i nawet cieszy się całkiem przyjemną popularnością, ale dzisiaj oficjalnie – oddajemy w ręce naszych Czytelników nowy projekt – Blog Forum Spider’s Web. To nowe miejsce na Spider’s Web, gdzie każdy z Czytelników będzie mógł publikować własne teksty na tematy około technologiczne, dyskutować z innymi uczestnikami Blog Forum, czy też zasięgać porad na tematy związane z produktami i usługami technologicznymi. Projekt powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia, która ufundowała nagrody dla najlepszych użytkowników Blog Forum Spider’s Web – każdego miesiąca do wygrania będzie smartfon Nokia Lumia 800.

Chcemy tym samym stworzyć nowoczesne forum przy naszym serwisie blogowym, które nie będzie oparte na tradycyjnym formacie forum, lecz na formacie blogowym. To swego rodzaju połączenie obu formatów: forum i bloga, w taki sposób, że treści o charakterze forumowym prezentowane są w formie wpisów blogowych. Siłą Spider’s Web od dawna jest Społeczność, która aktywnie komentuje wpisy blogowe Redakcji Spider’s Web. Teraz udostępniamy Członkom naszej Społeczności miejsce, gdzie będą mogli publikować własne treści w formie blogowej, a także wymieniać się poglądami na proponowane przez siebie tematy.

Mówiąc kolokwialnie oczekujemy, że będziecie tam nie tylko pisać teksty o charakterze blogowym, ale także informować się nawzajem o ciekawych wydarzeniach, czy rozwiązywać problemy.

Blog Forum Spider’s Web powstaje jako nowa część serwisu Spider’s Web. Aby publikować na Blog Forum należy się zarejestrować. Po potwierdzonej rejestracji, użytkownik Blog Forum może publikować teksty, które będą pojawiać się na stronie głównej Blog Forum.

Dodawanie tekstów jest banalnie proste. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć w pole ‚dodaj tekst’ i uzupełnić formularz składający się z pól: tytuł artykułu oraz treść artykułu. Należy także wybrać jedną z pięciu kategorii tematycznych wpisu (mobile, oprogramowanie, sprzęt, newsy, pytania i porady, inne). Można również dodać zdjęcie, które będzie ilustrowało wpis – nie jest to jednak warunek konieczny przy publikacji. Po wykonaniu tych czynności tekst zostanie opublikowany na stronie głównej Blog Forum.

Układ strony głównej Blog Forum ma charakter blogowy, czyli chronologiczny – kolejne teksty będą pojawiać jako pierwsze na liście spychając wcześniej opublikowane teksty. Najciekawsze teksty i dyskusje będą wyróżnianie na stronie głównej Blog Forum przez Moderatorów Blog Forum, którymi (na razie) są wybrani członkowie Redakcji Spider’s Web. Dodatkowo, do nawigacji pomiędzy wpisami z poszczególnej tematyki służyć będzie pięć kategorii tematycznych: mobile, oprogramowanie, sprzęt, newsy, pytania i odpowiedzi, inne.

Na początku każdego miesiąca Redakcja Spider’s Web dokonywać będzie wyboru Blogera Miesiąca Blog Forum Spider’s Web, który nagradzany będzie smartfonem Nokia Lumia 800. Planujemy nagradzać zarówno najbardziej aktywnych Blog Forumowiczów, jak również autorów najciekawszych wpisów, czy dyskusji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym Regulaminem tego konkursu.

To tyle tytułem wstępu. Mam nadzieję, że nasza nowa propozycja przypadnie naszym Czytelnikom do gustu. To, co dzisiaj widać na Blog Forum Spider’s Web to zaledwie początek tego, co zamierzamy z nim robić – będziemy promować autorów najlepszych tekstów w tzw. grzbiecie głównym Spider’s Web, czyli redakcyjnym; będziemy republikować najlepsze teksty w części redakcyjnej, będziemy promować najciekawsze treści na naszych fanpage’ach w serwisach społecznościowych, a przede wszystkim będziemy bacznie obserwować kierunek, w którym nasz nowy projekt będzie się rozwijał. Wszystko po to, aby był on idealnie dopasowany do tego, czym Wy – drodzy Czytelnicy Spider’s Web – chcielibyście, żeby był.

Witajcie na Blog Forum Spider’s Web. Miłej zabawy!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA