1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Blog Forum Spider's Web - wybraliśmy pierwszego Blogera Miesiąca, który otrzymuje od nas smartfon Nokia Lumia 800!

Blog Forum Spider's Web - wybraliśmy pierwszego Blogera Miesiąca, który otrzymuje od nas smartfon Nokia Lumia 800!

Naradzaliśmy się długo, dyskusja była burzliwa, bo mieliśmy dwóch mocnych kandydatów, za którymi lobbowali poszczególni członkowie redakcji Spider’s Web. Ale w końcu doszliśmy do porozumienia – pierwszym nagrodzonym blogerem naszego Blog Forum został Paweł Mankowski, który otrzymuje od naszego partnera, firmy Nokia, smartfon Nokia Lumia 800. Serdecznie gratulujemy!

Zanim przedstawię argumentację wyboru Pawła, kilka słów o Blog Forum Spider’s Web. Uruchomiliśmy je 17 lipca, czyli niecałe trzy tygodnie temu. Szczerze mówiąc – mieliśmy obawy. Że nie będziecie chcieli się rejestrować, że nie będzie wielu chętnych na pisanie tekstów. Że projekt, który przygotowywaliśmy od naprawdę dawna może po prostu nie wypalić. Tymczasem Wasz odzew nas wręcz onieśmielił!

W ciągu 18 dni na Blog Forum zarejestrowało się ponad 150 blogforumowiczów! Opublikowanych zostało 138 tekstów, w większości świetnych tekstów, które z powodzeniem mogłyby się znaleźć w redakcyjnym grzbiecie Spider’s Web. Mamy też kapitalny rekord liczby komentarzy pod jednym z wpisów. Tekst ‚Nie mam karty kredytowej – jak kupić mobilne aplikacje?‚ autorstwa Marcina Czajki komentowany był aż 150 razy!

Brawo!

Mamy teraz wielką nadzieję, że zapał autorów, którzy już się zarejestrowali na Blog Forum nie minie. Że będą się rejestrować nowi. Jesteśmy teraz wręcz pewni, że wspólnie budujemy bardzo ciekawe miejsce w polskiej sieci piszącej o technologiach.

Pawła Mankowskiego nagrodziliśmy za to, że był w pierwszych tygodniach istnienia Blog Forum najaktywniejszy. Nie było dnia (roboczego) od powstania Blog Forum, w którym Paweł nie dodałby kilku wpisów. Napisał aż 37 tekstów!

Oto kilka z nich:
AdBlock+ vs. Readability (<= pierwszy tekst Pawła na Blog Forum Spider’s Web)
12 lat minęło – od epoki Pentiuma łupanego do gorączki Facebooka
Moje rozszerzenia dla Google Chrome cz.1
Biomechanika + komputer = proteza przyszłości
HTC przeprasza za brak aktualizacji
5 uroczych kobiet ze świata IT
Prawa kupującego i sprzedawcy

To, że za pierwszym razem nagrodziliśmy najaktywniejszego blogforumowicza nie oznacza, że takim samym kluczem będziemy się posługiwać w kolejnych miesiącach. Chcemy doceniać nie tylko tych, którzy są najbardziej zaangażowani, ale także tych, którzy piszą najlepsze merytorycznie teksty oraz takich, którzy przynoszą niesamowite informacje bądź też pobudzają innych do dyskusji. Każdy ma szansę, by wygrać od nas Lumię 800 – zarówno ten, który napisze kilkadziesiąt tekstów w miesiącu, jak i ten, który napisze tylko raz. Musi jednak coś napisać 🙂 Jeśli więc jeszcze się wahasz, to nie czekaj – zarejestruj się na Blog Forum Spider’s Web.

Nagrodą jest smartfon Nokia Lumia 800 ufundowany przez partnera Spider’s Web, firmę Nokia. Nasze recenzje tego smartfonu znajdziecie tutaj:

Wszystko co musisz wiedzieć o Nokia Lumia 800 (prezentacja)
Znów zakochałem się w telefonie od pierwszego wejrzenia… Recenzja Lumii 800
Telefon pełen sprzeczności – recenzja Nokii Lumii 800

P.S. Pawle Mankowski – skontaktuj się z nami proszę.