REKLAMA

Opłaca się doładować konto w aplikacji. T-Mobile rusza z promocją

T-Mobile ruszył z nową promocją, dzięki której warto doładowywać konto w aplikacji. Możemy zyskać dodatkowe środki gratis.

21.05.2024 19.16
T-Mobile
REKLAMA

Dotychczas klienci T-Mobile oraz Heyah mogli liczyć na bonusowe środki za doładowania na stronie internetowej. Doładowując kwotę 50 zł, na nasze konto trafiało 55 zł. Teraz identyczne rozwiązanie trafia do aplikacji mobilnych Mój T-Mobile oraz Moja Heyah. Zdecydowanie warto skorzystać.

REKLAMA

T-Mobile i Heyah z bonusem za doładowania w aplikacji mobilnej

Użytkownicy, którzy regularnie doładowują swoje konta, mogą skorzystać z dodatkowych 10 proc. kwoty za doładowanie w aplikacji . W przypadku T-Mobile są to taryfy GO! i Frii Mix, z kolei w Heyah na bonus mogą liczyć użytkownicy taryfy Dniówka na kartę.

Aby zgarnąć bonus, należy zajrzeć do aplikacji mobilnej T-Mobile lub Heyah (są do pobrania w sklepach z aplikacjami: Google Play lub App Store) i zalogować się do konta, do którego jest przypięty nasz aktualny numer telefonu. Następnie należy doładować konto kwotą minimalną 35 zł.

Zgodnie z ofertą, doładowując konto za 35 zł na koncie otrzymasz dodatkowe 3,5 zł, co stanowi 10-procentowy bonus. Im większa kwota doładowania, tym bonusowe środki będą większe – dla doładowania o wartości 100 zł możemy liczyć na dodatkowe 10 zł. Z regulaminu promocji wynika, że dodatkowe środki mają się pojawić maksymalnie 24 godz. po zrealizowaniu doładowania lub w przeciągu 14 dni, jeśli w momencie doładowania korzystamy z roamingu.

Co istotne, bonusowe środki trafiają na specjalne konto, ale wciąż sumują się z "bazowymi" środkami za doładowania. Dzięki czemu są bezterminowe, lecz nie przedłużają ważności konta ani nie uprawniają użytkownika do otrzymania dodatkowych GB z promocji "GB po doładowaniu". Aby móc korzystać z dodatkowych środków za doładowania, trzeba mieć aktywne konto na połączenia wychodzące.

T-Mobile
Oferta T-Mobile
T-Mobile
Heyah 01
Oferta Heyah
Heyah 01

Z regulaminu wynika, że zarówno w T-Mobile, jak i Heyah promocja jest bezterminowa. Można cieszyć się bonusowymi środkami, dzięki którym można nieco zaoszczędzić na kolejnych doładowaniach.

REKLAMA

Więcej podobnych wiadomości znajdziesz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA