REKLAMA

Świetna promocja na czytniki Kindle. Można oszczędzić kilkaset złotych

W sklepie Amazon.de pojawiła się promocja na czytnik Kindle. Można oszczędzić nawet kilkaset złotych.

16.04.2024 14.20
Kindle 11, Paperwhite 5, Oasis 3 i Scribe
REKLAMA

Wyprzedaż obowiązuje w niemieckim oddziale sklepu Amazon. Mimo doliczenia kosztów przesyłki w postaci 6 euro (ok. 26 zł), oferta jest bardzo atrakcyjna.

REKLAMA

Promocja na czytniki Amazon Kindle. Oto najciekawsze oferty

Dużą przecenę zaliczył czytnik Kindle Paperwhite Signature Edition w wersji 32 GB z 6,8-calowym ekranem. Dopisek Signature oznacza, że urządzenie ma do dyspozycji dodatkowe przydatne funkcje w postaci ładowania bezprzewodowego za pomocą zasilacza zgodnego ze standardem Qi – jest też standardowe USB-C.

Oprócz tego wspiera automatycznie dopasowujące się podświetlenie ekranu – ten ma wysoką rozdzielczość z zagęszczeniem 300 ppi i jest antyrefleksyjny.

W Polsce identyczna wersja sprzętu kosztuje 870 zł, natomiast na niemieckim Amazonie w promocji zapłacimy tylko 150 euro (ok. 650 zł).

Promocja na czytniki Amazon Kindle
Amazon
Kindle Paperwhite SE 32 GB
Amazon

W promocji dostępny jest też bazowy Kindle Paperwhite, który jak model wyżej oferuje 6,8-calowy wyświetlacz. Sprzęt jest pozbawiony reklam, ma 16 GB wbudowanej pamięci na dokumenty, książki, komiksy i inne. Oferuje wodoszczelność na poziomie IPX8 oraz wspiera regulowane ciepłe podświetlenie. W promocji kupimy go za 130 euro (564 zł) – w Polsce kosztuje 790 zł.

Promocja na czytniki Amazon Kindle
Amazon
Kindle Paperwhite 16 GB
Amazon

Gdyby ktoś szukał jednak czegoś bardziej zaawansowanego – czytnika z funkcją notowania i pisania, to w promocji jest czytnik Kindle Scribe. Urządzenie ma na pokładzie duży 10,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi. Najważniejsza jest jednak obsługa rysika – ten znajduje się w zestawie i nie wymaga ładowania.

Urządzenie na niemieckim Amazonie w wersji 64 GB kosztuje 360 euro (ok. 1563 zł). W polskich sklepach czytnik w wariancie z 16 GB pamięci znajdziemy w dużo wyższych cenach przekraczających 2000 zł.

Promocja na czytniki Amazon Kindle
Amazon
Kindle Scribe 16 GB + podstawowy rysik
Amazon
Amazon
Kindle Scribe 64 GB + rysik premium
Amazon

Jest też możliwość kupna bardziej podstawowych wersji pamięciowych – 16, 32 GB z rysikiem Premium lub standardowym stylusem. W najbardziej podstawowym wariancie koszt Kindle Scribe to zaledwie 294 euro (ok. 1277 zł).

REKLAMA

Więcej o czytnikach e-booków przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA