REKLAMA

Kupisz ten telefon i każdy będzie ciekawy. Samsung rozbije bank nową generacją

Znudziły ci się stonowane, wręcz nudne telefony, które i tak musisz włożyć w etui, aby stały się ciekawsze? Samsung ma rozwiązanie z nadchodzącą serią Z: będzie tak kolorowo, że możesz mieć problem z wyborem. Tylko znowu nie myśl o czarnym telefonie.

23.04.2024 09.29
Kupisz ten telefon i każdy będzie ciekawy. Samsung rozbije bank nową generacją
REKLAMA

Informacje o nadchodzących składanych smartfonach Samsunga stają się coraz bardziej szczegółowe. Wiemy już, że Z Flip 6 może być nadzieją dla tego segmentu ze względu na swoje komponenty. Samsung wciąż zastanawia się nad wydaniem tańszego Z Folda, ale możliwe, że zamiast tego pojawi się wersja premium w stylu Ultra z serii S. Teraz mamy już informacje na temat kolorów, w jakich dostępne będą nowe urządzenia. Fani niestandardowych kolorów z pewnością będą zadowoleni!

REKLAMA

Kolory nowych Samsungów Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6

Wiarygodne źródło - Ross Young - ujawnił w mediach społecznościowych kilka szczegółów dotyczących kolorów i pamięci w nowych modelach Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6. Jak zauważył serwis Android Authority, linia Z Flip zawsze wyróżniała się bardziej wyrazistymi kolorami niż Z Fold. Obecnie Z Flip 5 dostępny jest w ośmiu wariantach kolorystycznych, z czego cztery są ekskluzywne dla oficjalnego sklepu Samsung. Nie inaczej będzie z Z Flipem oraz Z Foldem, bo oto ich kolory.

Z Flip 6:

  • Podstawowe kolory: Jasnoniebieski, Jasnozielony (Miętowy), Srebrny (Srebrny Szary) i Żółty.
  • Limitowane wersje: Czerń (Premium?), Brzoskwinia i Biel.

Z Fold 6:

  • Podstawowe kolory: Granatowy, Jasnoróżowy i Srebrny (Srebrny Szary).
  • Limitowane wersje: Czerń (Premium?) i Biel.

Przeczytaj więcej o nadchodzących smartfonach:

Podobnie jak Z Flip 6, Z Fold 6 również będzie miał limitowane wersje Czerń Premium i Biel. Paleta kolorów Z Fold 6 jest znana z poprzednich modeli, ale nowy Jasnoróżowy może być miłym urozmaiceniem dla osób lubiących bardziej wyraziste barwy.

Pamięć masowa serii Z Flip/Fold 6

Ross Young ujawnił również informacje dotyczące pojemności pamięci w nowych składanych smartfonach. Jeśli plotki się sprawdzą, to opcje będą takie same jak w zeszłym roku:

  • Galaxy Z Flip 6: 256 GB i 512 GB.
  • Galaxy Z Fold 6: 256 GB, 512 GB i 1 TB.
REKLAMA

Czy nowe kolory i opcje pamięci masowej zachęcają cię do zakupu składanego smartfona Samsunga z serii Z?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA