REKLAMA

Messenger z ogromną aktualizacją. Najbardziej irytujące ograniczenie poszło do kosza

Messenger przechodzi metamorfozę. Ogromna aktualizacja sprawi, że popularna aplikacja do wymieniania się wiadomościami zmieni się nie do poznania. Na pierwszy rzut idzie pozbycie się irytującego ograniczenia - i wprowadzenie zdjęć w HD.

10.04.2024 09.02
Messenger z ogromną aktualizacją. Najbardziej irytujące ograniczenie poszło do kosza
REKLAMA

Ile razy przeklinałeś, bo Messenger nie pozwalał ci na wykonanie prostych czynności, które normalnie nie stanowią problemu na innych platformach? Wcześniej wysłanie większego pliku w aplikacji potrafiło stanowić wyzwanie. Większego, tj. takiego, którego waga przekracza 25 MB, co w obecnych czasach jest niczym nadzwyczajnym. Teraz Meta poszła po rozum do głowy - i Messenger staje się aplikacją, której miejsce jest w 2024 r., a nie w 2015.

REKLAMA

Ogromna aktualizacja aplikacji Messenger

Jak podaje Meta, Messenger umożliwia teraz przesyłanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości HD.

Zdjęcia w HD już w Messengerze (źródło: materiały prasowe Mety)

Messenger zwiększa też limit przesyłania plików do "ogromnych" 100 MB - co i tak jest niesamowitym podbiciem wcześniejszego limitu, który wynosił marne 25 MB.

Wysyłanie załączników do 100 MB (źródło: materiały prasowe Mety)

Firma przekazuje też, że możesz zapomnieć o wątkach przepełnionych zdjęciami! Messenger wprowadza opcję do tworzenia wspólnych albumów bezpośrednio w czatach grupowych. To wygląda jak rozwiązanie na wyjazdy, urodziny lub inne wydarzenia, z których każdy może dodawać zdjęcia i filmy. Każdy uczestnik czatu może dodawać, usuwać lub pobierać treści, dzięki czemu wszystkie najlepsze wspomnienia są uporządkowane w jednym miejscu.

Wspólne tworzenie albumów (źródło: materiały prasowe Mety)

Dodawanie nowych kontaktów i udostępnianie dużych plików jest teraz dziecinnie proste. Pożegnaj się z ręcznym wpisywaniem nazw użytkowników lub numerów. Dzięki nowej funkcji kodu QR, możesz zeskanować unikalny kod kogoś lub udostępnić swój własny kod za pomocą linku.

Łatwe udostępnianie kontaktu (źródło: materiały prasowe Mety)

Meta informuje, że stopniowo wprowadza nowe funkcje. Jeśli ich jeszcze nie widzisz, nie martw się - wkrótce je otrzymasz.

Przeczytaj więcej o najnowszych aktualizacjach w popularnych aplikacjach:

Messenger w końcu nadąża za konkurencją.

Kup smartfon:
Media Markt
Xiaomi Redmi Note 12S
Media Markt
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA