REKLAMA

Apple szykuje cichą premierę. Dwa lata przerwy wystarczą

Po niemal dwuletniej przerwie w rozwoju linii produktowej Apple szykuje się do premiery nowych iPadów. Nie spektakularnej, po prostu premiery. Apple po cichu wrzuci je do oferty swojego sklepu i ogłosi jedynie za pomocą krótkiego wideo promocyjnego.

04.03.2024 18.55
Apple szykuje cichą premierę. Dwa lata przerwy wystarczą
REKLAMA

Ubiegły rok był rokiem dość przykrym dla fanów iPadów, bowiem po raz pierwszy w 12-letniej historii urządzenia Apple nie zdecydowało się na odświeżenie żadnego z modeli, a jedynie dało nam nowy rysik Apple Pencil. Obecnie spodziewa się, że to właśnie pod koniec marca do sprzedaży trafią nowe iPady - Air i Pro.

Oczekiwania wobec tak iPada Air, jak i Pro, są duże, a entuzjaści produktów z Cupertino mają prawo być podekscytowani nowymi urządzeniami. Jednak mimo emocji wokół tabletów, Apple może poskąpić fajerwerków.

REKLAMA

iPady będą prezentowane bez fajerwerków. Apple przygotowuje się do wielkiej, lecz cichej premiery

Jak informuje dziennikarz Mark Gurman w newsletterze Power On, kalendarz wydawniczy Apple jest pełen premier. Mowa tu zarówno o iPadach, w tym nowych wersjach rozmiarowych Air, jak i akcesoriach w postaci rysika Apple Pencil oraz klawiatury Magic Keyboard, ale i nowych MacBooków Air.

Pomimo że są to całkiem duże premiery, a same iPady Pro zyskają największą aktualizację w historii modelu urządzenia - czyli ekrany OLED w iPadach Pro - nie powinniśmy się spodziewać dużego wydarzenia. Prezentacja nowych tabletów Apple ma się dobyć "po cichu", poprzez publikację serii nagrań wideo na stronie koncernu z Cupertino i "kampanii marketingowych".

IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
iPad Air 5. gen. 64 GB WiFi

Z jednej strony fakt braku osobnego wydarzenia na miarę tych, które co roku we wrześniu otrzymuje iPhone, jest spodziewany - podobnie było choćby dwa lata temu, przy okazji premiery iPadów Air 5. generacji. Z drugiej strony, po dwuletnim okresie oczekiwania na nowe iPady Air i Pro (oraz półtorarocznym dla iPadów jako takich) od Apple można oczekiwać czegoś więcej.

Więcej na temat nadchodzących modeli iPadów:

REKLAMA

Zdjęcie główne: DenPhotos / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA