REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wstrzymajcie się z zakupami. Apple planuje odświeżyć całą serię produktów

Brakuje wam w życiu nowego iPada? To mam dobrą informację: według przecieków, cała linia produktów ma otrzymać całkiem sensowne odświeżenie wraz z nowym, dużym (i budżetowym) tabletem. Jest na co czekać!

13.11.2023
8:03
ipad 2022 ktory model wybrac
REKLAMA

Linia iPadów Apple’a rozrosła się w ostatnich latach. To już nie tylko zwykły, tani iPad oraz iPad Pro dla prosów z ogromnym portfelem. Obecnie cała linia obejmuje aż 6 modeli tabletów. A teraz słyszymy, że będzie ich jeszcze więcej. Oto kolejne plotki o dużym i tanim iPadzie Air 12,9 (oraz reszcie nowych iPadów).

REKLAMA

Duży iPad Air 12,9 jest bliżej, niż myślicie!

Według analityka Ming-Chi Kuo, który był znany z trafnych analiz, Apple w 2024 roku powiększy rodzinę iPada Air: dostaniemy odświeżonego 10,9-calowego Aira oraz całkowicie nowy model iPada Air z ekranem o przekątnej 12,9 cala, o którym słyszymy od dłuższej chwili. Oba tablety mają dostać nowe czipy i trafią do masowej produkcji w pierwszym kwartale 2024 roku.

Nowy model iPada Air o przekątnej 12,9 cala ma mieć ekran LCD - więc zabraknie Mini LED - ale za to "dostarczy lepszą jakość obrazu, w porównaniu z obecnie produkowanym iPadem Air". Nie wiemy nic o cenach nowych Airów, poza tym, że Apple najpewniej nie zmieni ceny 10,9-calowego iPada Air - ale za to 12,9-calowa wersja ma być "zauważalnie droższa" od mniejszego brata.

iPady to jedno. O innymi produktami Apple'a przeczytacie na Spider's Web:

iPady Pro będą jeszcze mocniejsze. Co z resztą?

Pod koniec pierwszej połowy lub w drugiej 2024 r., Apple ma wprowadzić nowe modele iPada Pro: 11-calową i 13-calową wersję z ekranami OLED, z zaktualizowanym designem (o tym też słyszeliśmy wcześniej) oraz z bazowym czipem M3. Co do ceny, możemy się szykować na kolejną podwyżkę linii Pro.

Na koniec raportu dowiedzieliśmy się, że w drugim kwartale 2024 r., Kuo przewiduje premierę nowego iPada mini i podstawowego iPada 11. generacji. A do końca 2024 r. ma nastąpić całkowite wycofanie ze sprzedaży najtańszego iPada, tj. 9 gen.

REKLAMA
Nowy iPad (2021)
iPad 9 gen.z 2021 r.

Przez to też możemy się spodziewać wiosennej konferencji/przedstawienia produktów, niczym w 2022 roku, gdy w marcu poznaliśmy iPhone’a SE 3 gen., nowego iPada Air czy komputer Mac Studio.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA