REKLAMA

Więcej smartfonów powinno tak wyglądać. To coś innego niż kopiuj wklej

Honor zapowiedział swój nadchodzący smartfon. Jednocześnie pokazał, że da się zrobić coś ciekawego i nietypowego w kwestii wyglądu urządzeń mobilnych.

11.03.2024 17.17
Więcej smartfonów powinno tak wyglądać. To coś innego niż kopiuj wklej
REKLAMA

Premiera omawianego modelu to kwestia nadchodzących dni, ale chiński gigant technologiczny już tydzień wcześniej pokazał, jak będzie wyglądać Magic 6 Ultimate Edition. Urządzenie z pewnością wyróżni się na tle smartfonowej konkurencji swoim wyglądem, ponieważ firma zastosowała nietypowe wzornictwo na tylnej obudowie. Możliwości techniczne urządzenia też będą naprawdę niezłe.

REKLAMA

Honor Magic 6 Ultimate Edition wygląda inaczej niż konkurencyjne smartfony

Jak widzimy, Honor Magic 6 Ultimate Edition będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i fioletowej. W obu przypadkach producent zastosował wzornictwo z dużą, kwadratową wyspą na aparaty z zaoblonym po bokach szkłem. Widzimy też dodatkową ramkę, a pod ramką warstwę, która nie jest do końca płaska.

Z rogów wyspy wystają dwa wybrzuszenia na tylnej części obudowy telefonu, przez co plecki Honor Magic 6 Ultimate Edition nie są w pełni płaskie. Wzornictwo wygląda tu naprawdę świetnie i wyróżnia się na tle wysp aparatów tworzonych na wzór tego, co znamy z iPhone’ów. Tył smartfonu jest wykonany ze sztucznej skóry.

Oprócz skórzanego wykończenia producent zastosował metalową aluminiową ramkę, a z przodu zakrzywiony na wszystkich krawędziach ekran OLED LTPO pracujący w rozdzielczości 1,5K. Zazwyczaj zakrzywienia ekranu stosowane są wyłącznie na prawym i lewym boku, a góra i dół pozostaje płaska – tutaj producent podejdzie nieco inaczej. W ekran zostanie wbudowany aparat przedni oraz dodatkowy moduł do mierzenia głębi do bezpiecznego wykrywania twarzy.

Powracając jeszcze do tyłu urządzenia i wyspy na aparaty, ta zaoferuje trzy moduły: główny z 50-megapikselową matrycą z obsługą zmiennej przysłony, szeroki kąt oraz 100-megapikselowy teleobiektyw peryskopowy z 100-krotnnym zbliżeniem cyfrowym. Całość będzie pracowała na procesorze Snapdragon 8 Gen 3 i systemie Android 14. Premiera Honora Magic 6 Ultimate Edition jest zaplanowana na następny tydzień – 18 marca 2024 r.

Dostępne w Polsce modele Honora
MediaExpert
Honor Magic 90 Czarny
MediaExpert
Honor Magic 90 Zielony
REKLAMA

Więcej o nowych smartfonach przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA