REKLAMA

Lecisz samolotem i masz dosyć pasażerów? Ta linia lotnicza ma nowe rozwiązanie

Podczas podróży samolotem jesteś już zmęczony oglądaniem po raz kolejny tych samych odcinków Przyjaciół? A może irytujące towarzystwo obok nie daje ci się odprężyć? Co zrobić w takiej sytuacji? Możesz wybrać linię lotniczą, która oferuje nową rozrywkę. Dzięki niej zyskasz prywatność i komfort w samolocie.

19.02.2024 14.17
Lecisz samolotem i masz dosyć pasażerów? Ta linia lotnicza ma nowe rozwiązanie
REKLAMA

Gogle Vision Pro to prawdziwy przełom. Choć są dość drogie - kosztują ponad 20 tys. zł - są niesamowite. Najpierw pojawiły się na rynku w Stanach Zjednoczonych, wzbudzając ogromne zainteresowanie: ludzie noszą je na ulicach, wyprowadzają psy, a nawet prowadzą samochody...

REKLAMA

Jednak korzystanie z Vision Pro na pokładzie pociągu czy samolotu to zupełnie inna historia. Jedna linia lotnicza postanowiła nawet zapewnić swoim klientom wyjątkowe doświadczenie z najnowszym produktem Apple’a.

Vision Pro na pokładzie linii lotniczych

Beond, luksusowa linia lotnicza, planuje wprowadzić Apple Vision Pro do dyspozycji podczas lotu, co uczyni ją pierwszą linią lotniczą oferującą tego rodzaju rozrywkę w trakcie podróży. Gogle Apple Vision Pro będą dostępne od lipca 2024 r. dla pasażerów lecących na Malediwy.

Vision Pro w samolocie. Linia lotnicza oferuje je na pokładzie
Źródło: YouTube - Apple

Dyrektor generalny Beond, Tero Taskila, podkreśla "przełomowy wpływ Apple Vision Pro na rozrywkę w czasie lotu". Wykorzystując tę technologię, Beond ma na celu podniesienie jakości doświadczenia podróży, dostarczając pasażerom wciągające treści, w tym materiały ukazujące piękno kurortów i atrakcji na Malediwach.

Apple Vision Pro rewolucjonizuje rozrywkę w trakcie lotu, czyniąc nas pionierami w jego implementacji. Oprócz naszej obszernej biblioteki treści, będziemy prezentować fascynujące materiały z Malediwów, budując ekscytację pasażerów. To idealnie współgra z naszą wizją dostarczania wyjątkowych doświadczeń podróżnych

- przekazał.

Beond planuje współpracować z lokalnymi partnerami na Malediwach, aby opracować wyjątkowe treści dla pasażerów. Ogłoszenie to pokrywa się z niedawnym pozyskaniem przez Beond drugiego samolotu i udanym uruchomieniem komercyjnych usług pasażerskich w 2023 r. Ponadto Beond będzie poszerzać swoje trasy o loty z Mediolanu, Dubaju i Bangkoku na Malediwy w połowie 2024 r.

REKLAMA

Poznaj jeszcze więcej nowinek ze świata technologii:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA