REKLAMA

Twój iPhone może być jak Samsung Galaxy. Wystarczy ta strona

Samsung udostępnił demo Galaxy AI na iPhone'y i inne smartfony z Androidem. Wreszcie możesz przetestować, jak to jest mieć pod ręką SI. Wystarczy kilka kliknięć, a twój iPhone stanie się, odrobinę, Samsungiem Galaxy.

28.02.2024 10.10
Twój iPhone może być jak Samsung Galaxy. Wystarczy ta strona
REKLAMA

Galaxy AI to najnowsza innowacja od Samsunga, zaprojektowana w celu usprawniania naszego codziennego życia. Ta sztuczna inteligencja została zaprezentowana wraz z serią Galaxy S24 - i to tam trafiła priorytetowo. Następne na liście są urządzenia, takie jak Galaxy S23 czy najnowsze składaki od południowokoreańskiego producenta. Jeśli twój telefon od Samsunga jeszcze nie dostał Galaxy AI, albo jesteś właścicielem innego Androida, a może nawet iPhone'a, jednak chciałbyś przetestować działanie SI, to mam dobrą wiadomość. Wystarczy kilka kliknięć, abyś mógł zobaczyć, jak nowość Samsunga działa w praktyce.

REKLAMA

Przetestuj Galaxy AI na iPhonie (i innych telefonach)

Samsung zaktualizował internetową aplikację Try Galaxy, rozszerzając dostępność funkcji sztucznej inteligencji z serii Galaxy S24 na użytkowników, którzy nie posiadają tych najnowszych urządzeń. Tak trochę, bo aktualizacja ta jest dostępna jedynie w wersji demo.

Inicjatywa południowokoreańskiej firmy pozwala użytkownikom przetestowanie funkcji takich jak np. Live Translate, pokazując, jak wygląda tłumaczenie rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym, Generative Edit, zapewniająca ulepszone możliwości edycji zdjęć, oraz Chat Assist, wspomagająca płynniejsze interakcje konwersacyjne, niezależnie od posiadanego obecnie telefonu.

iPhone z włączonym Try Galaxy

Przetestowanie Try Galaxy jest banalne. Wystarczy, że wejdziesz na stronę trygalaxy.com na komputerze (wtedy musisz zeskanować kod QR na smartfonie) lub po prostu przez twoje aktualne urządzenie. Dalsze kroki zostaną ci przedstawione na stronie Samsunga. Po chwili otrzymasz dostęp do wersji demo nakładki One UI 6.1 w wersji internetowej. Tyle. Twój iPhone 15 Pro Max będzie przez chwilę działał jak smartfon na Androidzie.

Poprzez oddanie wglądu do tych funkcji za pośrednictwem aplikacji Try Galaxy, Samsung może przekonać użytkowników, aby ci przesiedli się ze swoich telefonów na najnowsze i najświeższe flagowce, gdyż to one - w tym momencie - mają dostęp do funkcji SI.

Aby zobaczyć działanie demonstracyjne funkcji SI, należy przejść do drugiego ekranu głównego i wybrać jedną z funkcji w widżecie "Galaxy AI is here". Tutoriale Samsunga poprowadzą cię przez każdą z funkcji.

Uwaga: Aplikacja nie jest obecnie dostępna w języku polskim.

Live Translate w Try Galaxy na iPhone'ie

Interesują cię nowości od Samsunga? Koniecznie przeczytaj poniższe teksty na Spider's Web:

Chociaż aplikacja głównie ma funkcję demonstracyjną, np. Live Translate odbywa się na nagranej już rozmowie, to i tak pozwala użytkownikom zobaczyć, jak wygląda działanie SI na najnowszych flagowcach Samsunga.

TU KUPISZ NAJNOWSZE SAMSUNGI
MediaExpert
Samsung Galaxy S24 8/256GB
MediaExpert
Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB
MediaExpert
Samsung Galaxy S24+ 12/256GB
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA