REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Wyciekły pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S24 Ultra. W tym kolorze wygląda obłędnie

Jeżeli, tak jak my, oczekujesz na premierę linii smartfonów Samsung Galaxy S24, to mam dla ciebie dobrą wiadomość: wyciekły nowe zdjęcia Galaxy S24 Ultra. Fotografie dają nam lepsze spojrzenie na plecki i front urządzenia oraz nowy wariant kolorystyczny - naturalny tytan.

07.01.2024
19:30
Wyciekły pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy S24 Ultra. W tym kolorze wygląda obłędnie
REKLAMA

Do premiery Samsunga Galaxy S24 (wraz z modelami Plus i Ultra), został nieco ponad tydzień, lecz dzięki przeciekom jesteśmy mamy już całkiem dobre pojęcie o tym czego można się spodziewać po podzespołach smartfona. Podobnie jest z jego wyglądem, który zdradziły rendery. Teraz jednak nowe spojrzenie na długo wyczekiwane urządzenie daje przeciek zdjęć.

REKLAMA

Samsung Galaxy S24 Ultra na zdjęciach. Ten kolor wygląda oszałamiająco

6 stycznia użytkownik serwisu X, Amir (@WorkaholicDavid) opublikował zdjęcie rzekomego Samsunga Galaxy S24 Ultra.

Używamy słowa rzekomy, gdyż jak zwykle w takich przypadkach - należy do tego typu wycieków podchodzić z ostrożnością. Aczkolwiek biorąc pod uwagę dotychczasową stylistykę smartfonów Galaxy S oraz dotychczasowe wycieki, nie ma większego powodu, by im nie wierzyć.

Na zdjęciach widać wcześniej zapowiadaną wersję w kolorze naturalnego tytanu, ultracienkie ramki, a także tylny aparat z poczwórnym obiektywem. Piąte okrągłe wycięcie widoczne z tyłu to moduł laserowego autofokusa, znany z Galaxy S23 Ultra.

Na ile prawdziwy jest przeciek? O tym przekonamy się już 17 stycznia podczas wydarzenia Samsung Unpacked 2024.

REKLAMA

Więcej na temat Samsung:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA