REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jest oficjalna data premiery smartfonów Samsung Galaxy S24. Producent pokaże coś jeszcze

To już oficjalne: wydarzenie Samsung Unpacked 2024 odbędzie się już 17 stycznia o godzinie 19. Zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia z serii Galaxy, sztuczna inteligencja Galaxy AI.

03.01.2024
9:56
Jest oficjalna data premiery smartfonów Samsung Galaxy S24. Producent pokaże coś jeszcze
REKLAMA

Mamy początek 2024 r., czekamy więc na premierę smartfonów Samsunga. Producent ogłosił właśnie oficjalną datę wydarzenia Samsung Unpacked 2024. Motywem przewodnim będzie Galaxy AI.

REKLAMA

Samsung Unpacked 2024 będzie o SI

17 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się wydarzenie Samsung Unpacked. Będzie je można oglądać między innymi na oficjalnym kanale Samsunga.

Ogłoszenie prezentacji przyniosło coś więcej niż tylko suchą datę. Oprócz obowiązkowego dania, jakim będą nowe smartfony Samsung Galaxy S24, S24+ oraz S24 Ultra, pojawi się także sztuczna inteligencja. Dokładniej Galaxy AI. Producent obiecuje, że zapewni nam "zupełnie nowe poziomy kreatywności, produktywności i możliwości".

Więcej informacji poznajemy ze zwiastuna, który zapowiada "nową erę mobilności", przypominając o wszystkich przełomowych urządzeniach i innowacjach, które Samsung wprowadził na przestrzeni lat. Sztuczna inteligencja ma być kolejnym z tych przełomów.

Wszystko o nadchodzących urządzeniach Samsunga dowiecie się na Spider's Web:

Samsung daje bonus 250 zł i słuchawki Galaxy Buds 2

REKLAMA

Samsung zachęca do rejestracji w celu uzyskania zniżki oraz bonusów podczas premiery nowych urządzeń. Osoby, które zarejestrują się do newslettera między 3 a 17 stycznia 2024 roku do godziny 19:00, otrzymają bonus o wartości 250 złotych.

Dodatkowo, zamawiając nowy smartfon z serii Galaxy S24 w pierwszych 7 dniach przedsprzedaży (między 17 a 23 stycznia 2024 roku), możecie otrzymać słuchawki Galaxy Buds 2 w kolorze grafitowym. Liczba słuchawek i bonusów będzie ograniczona, więc warto się pospieszyć. Szczegółowe informacje i zasady dotyczące promocji można znaleźć w regulaminie na stronie przedsprzedaz.samsung.pl od 17 stycznia 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA