REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Sprzęt /
  5. Sprzęt - Poradniki

Przydatne prezenty dla ucznia, studenta i osoby pracującej zdalnie. To trzeba mieć na biurku

Szukasz naprawdę przydatnych prezentów, które pomogą studentowi w nauce bądź osobie pracującej w domu? Oto najlepsze przykłady na to, że użytkowe prezenty nie muszą być nudne.

02.12.2023
19:00
praca w domu-homeoffice-nauka w domu
REKLAMA

Wielu z nas nie chce obdarowywać bliskich czy znajomych, losowymi przedmiotami z wyprzedaży, czy tak zwanymi durnostojkami. Prezent ma być praktyczny i faktycznie przydatny, ale to wcale nie oznacza, że ma być nudny. Jeśli chcesz sprezentować coś uczniowi, studentowi bądź osobie pracującej w domu, to mam dla ciebie dobrą wiadomość - tu znajdziesz prezenty, które doskonale sprawdzą się w przypadku pracy zdalnej, czy też domowej nauce.

REKLAMA

Pokaż najbliższym, że kupowanie prezentów jest sztuką i zaskocz ich tymi świetnymi upominkami, które przy okazji mogą wspomóc produktywność zarówno w przypadku nauki, jak i home office.

Świąteczne prezenty do nauki i pracy w domu

W naszym zestawieniu znalazły się słuchawki, ultrapanoramiczny monitor, smartband, lampka biurkowa, ergonomiczne urządzenia peryferyjne oraz fotel.

Słuchawki dokanałowe z ANC - Huawei FreeBuds 5i

Dobre słuchawki dokanałowe z ANC
Słuchawki dokanałowe z ANC - Huawei FreeBuds 5i

Na początku warto zadbać o... ciszę, spokój i możliwość skupienia. Eksmisja hałaśliwych sąsiadów zapewne nie wchodzi w rachubę, więc trzeba postawić na dobre słuchawki z ANC (technologia aktywnej redukcji hałasów z tła). Dajmy sobie spokój z klasycznymi, wielkimi i niewygodnymi słuchawkami, z mikrofonem sterczącym przed twarzą. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem są dobre słuchawki dokanałowe. Jeśli zależy nam zarówno na dobrej jakości (zwłaszcza ANC), ale i rozsądnej cenie to warto zdecydować się na model Huawei FreeBuds 5i.

SPRAWDŹ OFERTĘ NA SŁUCHAWKI HUAWEI FREEBUDS 5I W TYM SKLEPIE:

Inteligentna opaska Xiaomi Smart Band 8

Inteligentna opaska Xiaomi Smart Band 8

W jaki sposób inteligentna opaska ma podnieść produktywność, zarówno podczas nauki, jak i pracy? To bardzo proste - dzięki selekcji otrzymywanych powiadomień nie musimy co chwilę sięgać po telefon, a opaska poinformuje nas również, że zbyt długo siedzimy w jednej pozycji i warto byłoby się trochę rozruszać. A do dopiero początek zalet tego typu urządzeń.

INTELIGENTNA OPASKA XIAOMI SMART BAND 8 DOSTĘPNA JEST W TYM SKLEPIE:

Lampka biurkowa Philips Performance Ivory

Lampka biurkowa Philips Performance Ivory

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy z pewnością jest istotne. Jeszcze lepiej, gdy mamy możliwość zmiany barwy światła czy też opcję rozjaśniania i ściemniania, co pozwala dostosować oświetlenie praktycznie do każdej sytuacji.

LAMPKĘ BIURKOWĄ PHILIPS PERFORMANCE IVORY KUPIMY W TYM SKLEPIE:

Monitor ultrapanoramiczny Samsung Odyssey G5

Monitor ultrapanoramiczny Samsung Odyssey G5

Ultraponaramiczne (np. o proporcjach 21:9) monitory są przydatne nie tylko w przypadku gier, ale i pracy. Na tak szerokim ekranie możemy komfortowo pracować na dwóch oknach na raz. Wielkość monitora należy oczywiście dostosować do dostępnej przestrzeni. Jeśli mamy jej dużo, możemy się zdecydować choćby na 34-calowy monitor Samsung Odyssey G5. Ten model jest nie tylko ultrapanoramiczny, ale i zakrzywiony.

MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G5 JEST DOSTĘPNY W TYM SKLEPIE:

Klawiatura ergonomiczna Logitech Wave Keys

Klawiatura ergonomiczna Logitech Wave Keys

Godziny spędzane przed komputerem nie muszą być mordęgą. Zadbaj o to, by praca była jak najwygodniejsza dzięki ergonomicznej klawiaturze z podpórką na nadgarstki. Firmy Logitech i jej produktów specjalnie polecać nie trzeba, a klawiatura Logitech Wave Keys zaskoczy cię swoją funkcjonalnością.

KLAWIATURA LOGITECH WAVE KEYS DOSTĘPNA JEST W TYM SKLEPIE:

Myszka bezprzewodowa Hama EMW-500

Ergonomiczna myszka Hama EMW-500

Jak już mamy ergonomiczną klawiaturę, to warto zadbać i ergonomiczną myszkę - pionowa myszka Hama EMW-500 kosztuje zaledwie około 80 zł, a nadgarstek pracownika czy studenta na pewno będzie wdzięczny za ten prezent.

MYSZKĘ BEZPRZEWODOWĄ HAMA EMW-500 KUPISZ TUTAJ:

Ergonomiczny fotel Diablo V-Basic

Ergonomiczny fotel Diablo V-Basic

Wątek ergonomiczny zakończymy oczywiście odpowiednim fotelem. Tutaj mamy do czynienia z ogromnym wyborem i rozstrzałem cenowym, warto więc przed zakupem poznać preferencje obdarowywanego. Ergonomiczny fotel Diablo V-Basic kosztować nas będzie około 1400 zł.

FOTEL DIABLO V-BASIC KUPISZ W TYM SKLEPIE:
REKLAMA

Prezenty dla ucznia, studenta i pracujących zdalnie

Jak widać na powyższych przykładach, użyteczne prezenty mogą być równocześnie ciekawymi gadżetami. Nudy nie ma, a takimi prezentami naprawdę nikt nie pogardzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA