REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie /
  3. Poradniki
  4. Sprzęt /
  5. Sprzęt - Poradniki

Jaka drukarka laserowa ze skanerem? Ranking 2023

Laserowe drukarki, pomimo tego, że świetnie sprawdzają się w biurach, to coraz chętniej kupowane są również na użytek domowy. Jeśli zastanawiasz się jaką drukarkę laserową ze skanerem wybrać, to mamy dla ciebie propozycję dobrych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Oto ranking drukarek laserowych ze skanerem.

05.11.2023
7:11
Drukarki laserowe ze skanerem - ranking
REKLAMA

Dlaczego akurat wybrać drukarkę laserową? Bo jest tania w eksploatacji, druk przebiega błyskawicznie, a wymiana wkładów drukujących staje się prostą, kilkusekundową czynnością, a nie uciążliwą walką z materią (połączoną z usuwaniem plam na dłoniach), jak to często bywa przy wymianie tuszy atramentowych.

Oczywiście są zastosowania w których drukarki atramentowe sprawdzają się lepiej, ale jeśli głównie zależy nam na druku dokumentów i bezproblemowej pracy, to zdecydowanie lepiej sięgnąć po drukarkę laserową.

REKLAMA

Jeśli dość często skanujemy dokumenty, to naturalnym wyborem staje się sięgnięcie po urządzenie wielofunkcyjne, czyli drukarkę z opcją skanowania i kserowania. Zobacz nasz ranking drukarek laserowych ze skanerem na rok 2023.

Jaka drukarka laserowa ze skanerem?

Na początku wypada zdecydować, czy faktycznie wydruk w kolorze będzie nam do czegokolwiek potrzebny - laserowe urządzenia wielofunkcyjne są znacznie tańsze w wersjach monochromatycznych.

Tania drukarka laserowa ze skanerem - HP LaserJet M140we

HP LaserJet M140we WiFi Mono

Ten model jest nie tylko tani, ale również niewielki - w przypadku ograniczonego miejsca w domu to prawdziwa zaleta. Szybkość druku może nie jest imponująca i jest to model monochromatyczny, ale wynagradza nam to z nawiązką wyjątkowo atrakcyjna cena. HP LaserJet M140we WiFi Mono można kupić w cenie poniżej 600 zł.

Kolorowa drukarka laserowa ze skanerem - Canon i-SENSYS Color MF655CDW

Canon i-SENSYS Color MF655CDW

Jeśli szukamy do domu kolorowej drukarki laserowej ze skanerem, to niestety trudno nam będzie znaleźć coś niewielkich rozmiarów. Ten model ma dość standardowy rozmiar dla urządzeń tego typu, ale jego zaletą jest również niewygórowana cena. Canon i-SENSYS Color MF655CDW można kupić w cenie około 1400 zł.

Drukarka laserowa ze skanerem do biura - Xerox B315

Xerox B315

Jeśli w biurze kolor nie jest ci do niczego potrzebny, a bardziej liczy się szybkość druku czy też automatyczny druk dwustronny, to sięgnij po rozwiązanie dla zawodowców, tak jak ten model firmy Xerox. Xerox B315 można kupić w cenie około 2600 zł.

Zobacz nasze inne artykuły o drukarkach:

REKLAMA

Jeśli zamierzamy skanować dokumenty, ale robimy to okazjonalnie, to można się zastanowić, czy nie wybrać tańszej drukarki bez skanera, a skanowanie załatwiać... za pomocą smartfona. Jest mnóstwo aplikacji, które do tego służą, a opcja "skanowania" dokumentów jest wbudowana nawet w popularnego Dropboksa (oczywiście mowa o wersji mobilnej na telefony).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA