REKLAMA

Mortal Kombat 1 na Switchu wygląda źle. 350 złotych za grę niczym z PS1

Mortal Kombat 1 to powrót do genialnej jakości brutalnej bijatyki. Wersja na Nintendo Switch natomiast to ten sam powrót, ale dodatkowo też do tytułów z PS2 czy pierwszego Xboksa. Grafika gwarantuje przeniesienie w czasie o kilkanaście lat.

19.09.2023 15.49
Mortal Kombat 1 wygląda fatalnie na Nintendo Switch
REKLAMA

Mortal Kombat 1 to reboot, powrót do korzeni - czy też jedna z najlepszych mordobijek w ostatnich latach. Kto nie lubiłby kolejnej części uwielbianej serii? Szymon miał kilka zastrzeżeń w czerwcu, a teraz (19 września) już wszyscy mogą sprawdzić tę grę. Chyba że macie Nintendo Switcha. Wtedy może lepiej odpuścić sobie tę wersję.

REKLAMA

Mortal Kombat 1 z 2023 r. wygląda jak gra z 2004 r.

Mortal Kombat 1 trafił na Nintendo Switcha, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. I jedna wersja spotkała się z ogromną krytyką. Czy jesteście w stanie przewidzieć, po tytule tekstu m.in., o którą chodzi? Tak, o tę ze Switcha, gdzie grafika przypomina bardziej PS2 (lub nawet PS1 według niektórych), zamiast coś w miarę świeższego.

Ot, bijatyka wygląda fatalnie, tragicznie. Tutaj zobaczcie na Cage’a w ruchu:

A Mileena wygląda niczym postać ze scamerskiej gry mobilnej, aniżeli pełnoprawnego tytułu i jednocześnie jednego z najbardziej wyczekiwanych rebootów ostatnich lat:

Po więcej pozytywnych newsów o Nintendo Switchu wpadnijcie na Spider's Web:

Twórca Johniibo, który dorwał tytuł przed premierą, mówi wprost: Mortal Kombat 1 na Nintendo Switchu wygląda tragicznie.

Zaskoczę was: Mortal Kombat 1 na Switchu kosztuje krocie

Użytkownicy wyrazili rozczarowanie wersją na Switchu. Zaskoczeni? Nie? To może ceną będziecie: Mortal Kombat 1 w Stanach Zjednoczonych kosztuje tyle samo, tj. 70 dol. na Switchu, jak i na PS5 czy Xbox Series X. A w Polsce? Też podobnie. Ceny oscylują w okolicach 250-300 złotych za wersje na konsolę Nintendo, jak i na resztę konsol.

Żeby nie było: tak, wersja na Switcha wydaje się kompletną wersją, która zawiera cały content. Tylko wygląda tak strasznie, że niektórzy oddaliby część zawartości, tylko aby dało się jakość patrzeć na nią.

Jeżeli bardzo wam zależy na graniu w Mortal Kombat 1 na przenośnej konsoli - zawsze opcją będzie Steam Deck, gdzie nowy tytuł chodzi wyśmienicie, jak na taki sprzęt:

REKLAMA

Ktoś tutaj planował zakup Mortal Kombat 1 na Switcha?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA