REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Oficjalne konto CS2 rzuciło bombę. Kiedy zagramy w nową wersję kultowej strzelanki?

Najważniejsze pytanie o CS2: kiedy nastąpi premiera następcy legendarnej strzelanki? Miała się odbyć przed końcem lata. Teraz po wpisie oficjalnego konta, możemy wysnuć teorię, że nie będzie trzeba czekać bardzo długo. Ale lato zdąży minąć.

21.09.2023
20:50
CS2? Data premiery ma być tuż tuż!
REKLAMA

Następca gry Counter-Strike: Global Offensive, prosto zatytułowany Counter-Strike 2 lub CS2, jest obecnie w fazie zamkniętej bety. Ta miała się zakończyć latem, ale mimo że gra jest dostępna dla większości graczy, oficjalna premiera i wyjście z bety wciąż się nie odbyły. Lato dobiega końca, ale twórcy gry podsycili atmosferę. Jest szansa na CS2 z opóźnieniem a’la PKP. Czyli kiedy miałaby zadebiutować gra?

REKLAMA

Oficjalnie konto CS2 tweetuje. Oto data premiery pełnej gry?

Oficjalne konto CS2 postanowiło podgrzać atmosferę przed premierą nowej gry, zadając na Twitterze jedno proste pytanie:

Co robisz w przyszłą środę?

Niby to pytanie nic nie znaczy, ale dla fanów jest to pierwszy taki tweet od dawna. Gracze wierzą, że to tajemnicze pytanie może wskazywać na datę premiery, która miałaby nastąpić właśnie w środę, 27 września.

Tweet zyskał ogromne zainteresowanie, zdobywając 5,9 miliona wyświetleń i 63 tysiące polubień. Fanów jednej z najbardziej kultowych strzelanek nie można zaskoczyć nową odsłoną gry. Co więcej, w pierwszej połowie września, podczas obchodów 20. rocznicy platformy Steam, ujawniono, że CS2 jest już bliski premiery.

Źródło: Steam

Po więcej growych newsów wpadajcie na Spider's Web:

Istnieje także szansa na nową operację w grze, która idealnie wpisałaby się w nowy rozdział historii Counter-Strike'a.

Jest alternatywa. To może być beta CS2, ale dla wszystkich

Alternatywą może być również otwarta beta CS2, dostępna dla wszystkich graczy. Obecnie większość graczy nie ma do niej dostępu, jednak Valve mogłoby ogłosić otwarcie.

REKLAMA

CS2 nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowany, ale częste aktualizacje poprawiają jakość rozgrywki. Warto zwrócić uwagę, że gra jest produkcją na nowym silniku, podczas gdy CS:GO ma już 11 lat stażu.

27 września to data, którą powinniście zaznaczyć w kalendarzu. Co dokładnie się wydarzy, dowiemy się już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA