REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Sprzęt

Uwaga, ostry spadek temperatury. To nowe chłodzenia na procesor Silver Monkey X

Niezależnie od tego czy szukasz klasycznego coolera powietrznego, czy też wodnego AIO na procesor, w ofercie Silver Monkey X znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Zobacz jak prezentują się nowe coolery CPU Silver Monkey X.

31.08.2023
12:02
Uwaga, ostry spadek temperatury. To nowe chłodzenia na procesor Silver Monkey X
REKLAMA

Szukasz nowego chłodzenia na procesor? Tak się składa, że firma Silver Monkey X przedstawiła właśnie nową generację chłodzeń procesorów - kierowanych głównie do komputerów gamingowych.

Firma odświeżyła zarówno klasyczne coolery chłodzone powietrzem serii Stormy i Frosty, jak i chłodzenia wodne AiO Snowy. Znajdzie się tu również coś dla miłośników podświetlenia RGB, które są kompatybilne z systemami podświetlenia firm ASUS, MSI, Gigabyte, jak i ASRock.

REKLAMA

Topowe modele procesorów potrafią się mocno grzać, a ich podkręcenie powoduje jeszcze większy wzrost temperatur. Można stosować różne sposoby na poprawienie chłodzenia, ale czasem po prostu trzeba wymienić chłodzenie procesora na nowe i bardziej wydajne.

Nowe coolery CPU Silver Monkey X

Jeśli jesteś fanem klasycznego chłodzenia powietrzem, to czekają na ciebie modele Stormy i Frosty. Do podstawowego chłodzenia procesora przeznaczone są modele Stormy - wyposażone w jedną wieżę i wentylator 120 mm oraz dostępne w wariancie bez podświetlenia (Black) oraz z (A)RGB (wersja czarna lub biała). Nowa wersja charakteryzuje się bardziej cichą pracę i lepszym przepływem powietrza.

Silver Monkey X STORMY ARGB WHT

Modele Frosty wyposażone są już w dwie wieże, a więc jeszcze skuteczniej odprowadzają ciepło i mogą występować w wersji z jednym (slim) lub dwoma wentylatorami 120 mm.

Silver Monkey X FROSTY SLIM

Nowa wersja SMX Frosty Pro również oferuje wyższą wydajność i bardziej cichą pracę, co osiągnięto między innymi przez ograniczenie prędkości wentylatorów.

Jeśli wolisz wydajniejsze chłodzenie cieczą, to czekają na ciebie modele Snowy - w wersji z chłodnicą 240 (dwa wentylatory) lub 360 mm (trzy wentylatory) oraz z podświetleniem RGB lub bez.

Silver Monkey X SNOWY ARGB 240

Nowa wersja Snowy ma przeprojektowany blok wodny oraz bardziej wydajne wentylatory nowej generacji.

Ceny nowych coolerów CPU Silver Monkey X:

 • Silver Monkey X Stormy 120 mm Black - 189 zł
 • Silver Monkey X Stormy 120 mm ARGB Black - 229 zł
 • Silver Monkey X Stormy 120 mm ARGB White - 229 zł
 • Silver Monkey X Frosty 2x120 mm - 299 zł
 • Silver Monkey X Frosty Pro 120 mm - 289 zł
 • Silver Monkey X Frosty Slim 120 mm - 229 zł
 • Silver Monkey X Snowy Blackout 240 mm - 339 zł
 • Silver Monkey X Snowy ARGB 240 mm - 449 zł
 • Silver Monkey X Snowy Blackout 360 mm - 449 zł
 • Silver Monkey X Snowy ARGB 360 mm - 499 zł

Z pełną ofertą nowych coolerów Silver Monkey X można zapoznać się na dedykowanej stronie sklepu X-kom.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA