REKLAMA

Pół roku Apple TV+ za darmo. Jeden warunek: musisz mieć PlayStation

Jeśli masz konsolę PlayStation, to ta informacja jest dla ciebie. Możesz zgarnąć darmowy dostęp do usługi Apple TV+ nawet na pół roku. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków - trzeba się jednak pospieszyć. 

13.07.2023 14.57
Najlepsze gry na PS5. W co warto zagrać na konsoli Playstation 5 w 2023 roku?
REKLAMA

Abonament Apple TV+ to jedna z ciekawszych opcji alternatywnych dla Netflixa. Miesięczna cena subskrypcji nie jest najwyższa - to 35 zł - ale Sony i Apple dają możliwość przetestowania rozwiązania zupełnie za darmo. Nie na miesiąc, a nawet nie kwartał lub pół roku.

REKLAMA

Apple TV+ za darmo dla posiadaczy PlayStation. Nawet pół roku dostępu

Na oficjalnej stronie PlayStation dowiadujemy się, że dla posiadaczy konsol zostały przygotowane specjalne oferty, dzięki którym zyskamy dostęp do abonamentu Apple TV+. Te różnią się od siebie przede wszystkim w zależności od konsoli, jaką dysponujemy - bo jest opcja dla PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

W zależności od tego, jaką mamy konsolę, czas darmowego dostępu do Apple TV+ będzie inny. Posiadacze PS5 mogą liczyć na pół roku abonamentu, natomiast PS4 mają tylko trzy miesiące dostępu, ale hej, to wciąż coś, co możemy zyskać bez wydawania pieniędzy. Aby odebrać swój abonament, trzeba wykonać kilka kroków - potrzebne będzie konto PlayStation Network oraz Apple ID. 

źródło: PlayStation
REKLAMA

W przypadku obu konsol kroki są niemalże takie same - w PlayStation 5 trzeba znaleźć aplikację Apple TV na pasku wyszukiwaniu konsoli we „Wszystkich aplikacjach”, w PS4 ta znajduje się w sekcji TV i wideo. Aplikację trzeba zainstalować i otworzyć, postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie, po czym należy się zalogować do Apple ID lub je stworzyć. 

To tak naprawdę tyle - jeśli wszystko zostało skonfigurowane poprawnie, otrzymamy nawet pół roku dostępu do usługi Apple TV+. Jeszcze jedno - promocja nie trwa wiecznie, bo tylko do końca lipca, trzeba się zatem pospieszyć. Ofertę można zrealizować tylko na konsolach i obowiązuje tylko nowych subskrybentów Apple TV+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA