REKLAMA

Wyciekła data premiery Assassin's Creed Mirage. Debiut zbliża się wielkimi krokami

W sieci pojawiło się nowe doniesienie w sprawie nadchodzącej premiery Assassin's Creed Mirage. Wiele wskazuje na to, że debiut następnej gry Ubisoftu zbliża się wielkimi krokami.

24.05.2023 17.23
Wyciekła data premiery Assassin's Creed Mirage. Debiut zbliża się wielkimi krokami
REKLAMA

Ostatnie miesiące były pełne kolejnych przecieków dotyczących nowego Assassin's Creeda. Ten miał zostać zaprezentowany już pod koniec ubiegłego roku, ale nastąpiło pewne opóźnienie w zapowiedzi i premierze. Gra powinna zostać pokazana na konferencji Ubisoft Forward, a najnowsze dane mówią o tym, że zadebiutuje na rynku nieco później.

REKLAMA

Premiera Assassin's Creed Mirage już w październiku. Znamy dokładną datę

Już wcześniej plotki wskazywały październik, jako miesiąc debiutu nowego Assassina. Tym razem w sieci, a mianowicie na stronie japońskiego Amazonu, pojawił się oferta, która, wskazuje dokładną datę premiery. W sekcji "o produkcie" jasno widzimy 12 października, który to dzień najwyraźniej przyniesie nam nową grę Ubisoftu.

źródło: Amazon

Sprzedawcom raczej nie zdarza podawać wymyślonych dat premiery - ta jest zatem wielce prawdopodobna i możemy się nastawiać, że w tym aspekcie się nic nie zmieni. Ponadto nadchodzi kilka większych konferencji o tematyce growej - m.in. PlayStation Showcase (dziś w nocy), Summer Game Fest oraz Ubisoft Forward, 12 czerwca. Premiera gry dokładnie cztery miesiące po jej ogłoszeniu ma sens.

Nowy-stary Assassin's Creed, to coś, czego potzebujemy

Wielu graczy z niecierpliwością czeka na wydanie nowej części z serii o ukrytych zabójcach, ponieważ ma być to istny powrót do korzeni. W ostatnich trzech wydaniach Assassin's Creed (Valhalla, Odyssey, Origins) producent postawił na elementy RPG-a, zrzucając mechaniki skradania się, skrytobójstwa i grania "po cichu" na drugi plan.

REKLAMA

Tutaj wszystko może się zmienić i jest szansa, że otrzymamy dobrego, starego Assassina w nowej odsłonie. Gra trafi standardowo na większość dostępnych platform - komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA