REKLAMA

Tak ma wyglądać Samsung Galaxy Z Flip 5. Ten ekran robi wrażenie

Samsung Galaxy Z Flip 5 nadchodzi wielkimi krokami. Zapowiada się świetnie, a patrząc na pierwsze dokładne rendery, chce się pytać tylko o jedno: kiedy?

01.05.2023 12.11
Samsung Galaxy Z Flip 5: wygląd na szczegółowych renderach
REKLAMA

Kolejna edycja walki na mniejsze, składane smartfony zaraz wystartuje. W jednym narożniku możemy znaleźć kilku graczy, którzy dopiero co wchodzą na rynek. Gdzieś obok znajdujemy Vivo X Flip, który może trafić do Polski. Czarnym koniem zestawienia jest Motorola z dwoma modelami: jednym prestiżowym, a drugim tańszym, bardziej budżetowym.

REKLAMA

Tylko opanujmy się, bo nadal na czele stawki jest nie kto inny jak Samsung ze swoimi modelami Z Flip. A teraz możemy zobaczyć prawdopodobny finalny design następnej iteracji popularnego składaka.

Samsung Galaxy Z Flip 5 na dokładnych renderach. Robi wrażenie

Aby odświeżyć wam pamięć, nadchodzący Z Flip 5 ma przynieść spore zmiany w tym roku. Głównie nowy, ogromny ekran zewnętrzny o przekątnej około 3,4 cala, dzięki któremu rzadziej będziemy musieli otwierać smartfona. Miejcie na uwadze, że obecnie panująca generacja ma tylko 1,34 cala na zewnątrz.

Dobra, dobra, a jak ma wyglądać nowy smartfon Google? @OnLeaks i MediaPeanut opublikowali rendery Galaxy Z Flip 5 oparte na wcześniejszych wyciekach. Sami je sprawdźcie:

Źródło: @OnLeaks i MediaPeanut
Źródło: @OnLeaks i MediaPeanut
Źródło: @OnLeaks i MediaPeanut

Co do reszty telefonu, wygląd nie zmieni się znacząco. Powierzchnia głównego ekranu wygląda mniej więcej tak samo, a i obudowa urządzenia pozostaje prawie bez zmian, chociaż Z Flip 5 ma być minimalnie cieńszy niż jego poprzednik.

REKLAMA

Kiedy wyjdzie Samsung Galaxy Z Flip 5?

Zapowiada na to, że już podczas wakacji poznamy nowe propozycje Samsunga. Według różnych przecieków, prezentacja ma się odbyć pod koniec lipca/na początku sierpnia, a podczas niej południowokoreańska firma ma ujawnić Z Flipa i Folda 5 oraz składany tablet, Z Tab, który zapowiada się interesująco.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA