REKLAMA

Oppo wprowadza błyskawiczną naprawę. Zabiorą, wymienią co trzeba i przywiozą telefon w jeden dzień

Oppo wprowadza opcję, która może zachęcić do zakupów ich smartfonów. Jeżeli urządzenie się zepsuje, istnieje spora szansa, że naprawa potrwa kilka godzin, a my bez wychodzenia z domu oddamy, a potem przyjmiemy sprzęt. Haczyk? Jeden i to dość spory.

27.03.2023 16.26
oppo
REKLAMA

Usługa działa tylko w Warszawie i to w zasięgu 8 km. Bazą jest w tym przypadku siedziba serwisu MTTC Poland znajdująca się przy ul. 1 sierpnia 6A. Taki dystans pozwala dotrzeć pracownikom firmy do klientów na skuterze.

REKLAMA

 – Chcemy wprowadzić naprawę urządzeń mobilnych na jeszcze wyższy poziom. Stąd pomysł włączenia do naszej oferty ekspresowej usługi City Service. Planujemy, by większość napraw zamykała się w zaledwie jeden dzień. Stąd w cały proces nie angażujemy pośredników, a na skutery wsiadają nasi pracownicy - tłumaczy Piotr Wójcik, Dyrektor Generalny MTTC.

Cel to naprawa w jeden dzień, ale warunki pogodowe czy choćby dostępność części mogą wydłużyć proces. Mimo wszystko Oppo City Service, jak nazywa się usługa, zapowiada się obiecująco, bo istnieje spora szansa, że w ciągu kilku godzin nasz telefon będzie naprawiony. A to dobry argument, by wybrać sprzęt tej firmy. Tym bardziej że telefony i tak są naprawdę niezłe, a błyskawiczna naprawa może przechylić szalę na korzyść Oppo.  

Czytaj też:

W ramach usługi każdy klient posiadający gwarancję na swoje urządzenia może umówić wizytę pracownika MTTC. Uruchomiona będzie specjalna infolinia. Przez pierwsze miesiące usługa będzie darmowa. Oppo City Service ruszy już 28 marca.

REKLAMA

Łatwiejsza naprawa to świetna wiadomość dla nas wszystkich

Szczególnie w przypadku tańszych telefonów istnieje spora pokusa, aby uszkodzony model wsadzić do szuflady i kupić coś nowego. Z punktu widzenia ekologii to niezbyt dobre rozwiązanie. Takie programy – czy możliwość samodzielnej naprawy, jak w przypadku Apple – sprawiają, że hasło "naprawiaj, nie kupuj" łatwiej wdrożyć w życie. Owszem, 10-letnie prawo do naprawy w przypadku smartfonów trudno będzie zrealizować, ale i tak jest szansa, że ze smartfonów będziemy korzystali dłużej niż dotychczas.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA