REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Zewnętrzny ekran w tym składanym smartfonie będzie ogromny. Motorola razr zapowiada się wyśmienicie

Nadchodząca Motorola razr szykuje się niezwykle znakomicie. Pierwsze przecieki wskazują na to, że ekran zewnętrzny w tym składanym smartfonie będzie po prostu ogromny. Obawiam się jednak tego, że przez to ten telefon może być narażony na uszkodzenia.

23.02.2023
10:00
Zewnętrzny ekran w tym składanym smartfonie będzie ogromny. Motorola razr zapowiada się wyśmienicie
REKLAMA

Szykuje się nam wspaniały rok w świecie składanych telefonów. Trendy na ten sezon wyznaczył Oppo Find N2 Flip, który z przekątną zewnętrznego ekranu wynoszącą 3,26-cala uplasował się na pierwszym miejscu pod tym względem. Przecieki wskazują, że tą drogą podąży również Samsung Galaxy Z Flip 5, który ma mieć jeszcze większą przekątną zewnętrznego wyświetlacza. I wtedy butem kopiąc drzwi wchodzi Motorola, która postanowiła dać ekran praktycznie na całą powierzchnię przedniej klapki. Zanim jednak omówię przecieki chciałem pokazać jaką drogę przeszła Motorola w modelach razr. Tak wyglądał pierwszy nowoczesny egzemplarz:

REKLAMA
 class="wp-image-1438277"

Tak ubiegłoroczny, który nie trafił do Polski:

 class="wp-image-2297583"
Motorola Razr 2022

Po prostu przepaść. Najwidoczniej w siedzibie producenta na pytanie, o jakich to rozmiarów ma być zewnętrzny egzemplarz, ktoś odpowiedział: TAK.

Czytaj także:
Składane smartfony to wstęp. Czekam na urządzenie totalne, rodem z serialu Westworld

Motorola razr 2023 będzie miała największy wyświetlacz zewnętrzny ze wszystkich składanych telefonów

Trzymajcie się mocno krzeseł, bo tak podobno wygląda najnowsza Motorola razr:

Jestem w szoku. Wyświetlacz takiej wielkości to ogromny krok do przodu, smartfon otrzymuje nowe możliwości, w praktyce większość czasu nie będzie trzeba go rozkładać, żeby z niego wygodnie korzystać. Az prosi się o obsługę połączeń wideo. Na przeciekach dobrze widać, że bez problemu zmieści się tutaj pełnowymiarowa klawiatura do odpisywania na wiadomości. Niestety, tak duży ekran wiąże się ze zwiększonym ryzykiem uszkodzeń frontu, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

REKLAMA

Projekt Motoroli pokazuje to, o czym wszyscy wiemy - konkurencja zmusza producentów do rozwoju. Dzięki niej składane smartfony robią się z roku na rok lepsze i niedługo zaczną rozpychać się łokciami na rynku telefonów. Tak będzie, zapiszcie moje słowa.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA