REKLAMA

Tak tanio jeszcze nie było. Promocje na świetne słuchawki

Zebraliśmy aktualne promocyjne oferty na słuchawki. Taniej kupić można modele, które wielokrotnie polecaliśmy. W polskich sklepach znajdziemy obniżki na sprzęt Bose, Sony czy Samsunga.

22.01.2023 09.28
Tak tanio jeszcze nie było. Promocje na świetne słuchawki
REKLAMA

Na Amazonie za Bose QuietComfort 45 zapłacimy teraz 1158,10 zł. Regularna cena to 1600 zł, więc oferta jest naprawdę atrakcyjna, a po raz ostatni tak tanio kupić mogliśmy z okazji Black Friday. A słuchawki: świetne, z DNA legendy.

REKLAMA

20 proc. obniżką objęto z kolei model Sony WH-1000XM5. Teraz za te słuchawki zapłacić trzeba niecałe 1600 zł, podczas gdy zwykle to wydatek rzędu 2 tys. zł. Drogo, ale mówimy o modelu, który "ociera się o doskonałość". W naszej recenzji napisaliśmy, że to bezwzględnie najlepsze słuchawki bezprzewodowe na rynku.

 class="wp-image-2175894"
Sony WH-1000XM5

Schylmy się w kierunku nieco niższej półki cenowej. Ciekawym wyborem może być model od sprawdzonego producenta, czyli Jabra Elite 45h. Te bezprzewodowe, składane słuchawki według deklaracji oferują nawet 50 godzin pracy baterii. Sporo, a cena kusząca -  299 zł.

Pozostańmy przy niskich cenach, ale zmieńmy typ słuchawek: nauszne na douszne. Zaledwie 75 zł kosztują teraz Xiaomi Redmi Buds 3 Lite. W przypadku takich modeli ważniejsza niż jakość dźwięku (z ocen wynika, że jest ona poprawna) jest praca baterii. 5h ciągłego odtwarzania, które może dzięki ładującemu etui być rozszerzone do 18.

Na Allegro znajdziemy Samsung Galaxy Buds Live w cenie 249 zł. W praktyce pozwalają na ok. 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu i łącznie 21 godzin przy doładowywaniu z etui wyposażonego we własny akumulator. Największa zaleta? Niewątpliwie ich wygląd, bo słuchaweczki przypominają... fasolki.

Bardzo ciekawą ofertę na słuchawki Samsunga przygotował Orange dla korzystających z Orange Flex

Model Samsung Galaxy Buds2 Pro dostępny jest za 799 zł. 200 zł promocja to jednak nie wszystko, bo do tego dochodzi cashback Samsunga na 300 zł. Czyli słuchawki można zgarnąć w cenie 499 zł.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA