REKLAMA

Najlepsze słuchawki do 100 zł. Wybieramy tanio, ale w miarę dobrze

Cena "do 100 zł" w przypadku elektroniki rzadko kiedy oznacza sprzęt dobrej jakości. I chociaż po słuchawkach w tej cenie nie można spodziewać się cudów, to jednak do podstawowych czynności się nadadzą. Sprawdziliśmy, co można kupić w tej kwocie. Wybór jest całkiem spory, a produkty dostarczają uznani producenci.

31.01.2023 07.32
słuchawki
REKLAMA

Chcę tanie, dobre i bezprzewodowe słuchawki

REKLAMA

Nasze zestawienie otwierają bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, które można kupić już za 89 zł. To bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki, które trzyma się etui pełniącym funkcję ładowarki. Pojedyncze naładowanie wystarcza na pięć godzin odtwarzania, zaś za sprawą wspomnianego pojemnika łączny czas pracy wynosi do 18 godzin. Jak za tę cenę mamy zaskakująco dobrą jakość dźwięku i wygodny kształt.

 class="wp-image-3164052"

Chcę oryginalnie wyglądające słuchawki

Dołóż 450 zł i kup te od Logitecha, które wyglądają jakby robiła je Ikea. W przypadku kierowania się wyglądem, sprawa teoretycznie lekko się utrudnia. Producenci uznali, że skoro trzeba iść na kompromis związany z ceną, to design jest tym, na czym się oszczędza. Całkiem OK prezentuje się model Edifier H650, który kupimy za 99 zł.

słuchawki class="wp-image-3164058"
słuchawki do 100 zł

Przyjemne są też słuchawki Sony MDR-ZX110 (ok. 65 zł), o ile wybierzemy biały bądź różowy, bo czarne wyglądają jak typowe biurowe. Podobnie sprawa ma się z JBL Tune 500 (90 zł):

 class="wp-image-3164055"

Prawdziwe szaleństwo to jednak gamingowe Havit GAMENOTE H2233D. Mają mikrofon, kolorowe podświetlenie i... kocie uszka. I kosztują tylko 95 zł.

Chcę tanie słuchawki, małe i przewodowe

Wygodne powinny być te od Samsunga: IC100. Są lekkie, wygodne, kabel się nie plącze, a jakość dźwięku według recenzji zaskakująco dobra. Kosztują ok. 90 zł, więc mieszczą się w limicie. Jeżeli jednak szukamy czegoś jeszcze tańszego, możemy zwrócić uwagę na JBL T110. Sugerując się opiniami, grają nieźle i w zasadzie trudno znaleźć coś lepszego w cenie nie przekraczającej 50 zł.

 class="wp-image-3164076"

Chcę słuchawki dla dziecka

REKLAMA
 class="wp-image-3164079"

Zostajemy przy firmie JBL. Model JR310 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do zestawu dołączane są naklejki, pozwalające spersonalizować urządzenie. Nie to jednak sprawia, że to model przygotowany z myślą o najmłodszych. Poziom natężenia dźwięku nie przekracza w nich 85 dB, więc rodzic czy też opiekun ma gwarancję, że pociecha nie jest narażona na długotrwały hałas. Cena: ok. 90 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA