REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Niesamowita promocja PureVPN. Ten rabat to prawdziwy kosmos

Lokowanie produktu: PureVPN

PureVPN to jeden z najlepszych VPN'ów na rynku. Gwarantuje nie tylko zaawansowaną ochronę użytkownika, ale i dostęp do filmów za blokadą regionalną i możliwość walki z internetową cenzurą.

24.12.2022
9:00
PureVPN taniej

Oprogramowanie VPN w dzisiejszych czasach to właściwie konieczność - warto je mieć zarówno na swoim laptopie, jak i telefonie. Wśród najpopularniejszych rozwiązań tego rodzaju można wymienić PureVPN.

Zapewnia on ochronę, anonimowość, szyfrowane połączenia internetowe, ale i choćby możliwość oglądania filmów, do których normalnie nie miałbyś dostępu z powodu blokady regionalnej.

Warto na wstępie zaznaczyć, że PureVPN sprzedawany jest obecnie z wyjątkowym rabatem. Kliknij i skorzystaj z promocji na PureVPN - możesz oszczędzić nawet 88%. Producent oferuje 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Zdobądź dostęp do wszystkich filmów na Święta - również tych za blokadą regionalną

Często w święta okazuje się, że naszą jedyną alternatywą przed telewizorem zostaje "Kevin sam w domu", albo "Szklana pułapka". Nawet po wykupieniu abonamentów w takich serwisach jak Netflix, czy Disney+ może okazać się, że... nie mamy dostępu do wszystkich filmów. A jak to w życiu bywa - zwykle są to właśnie te filmy, które nas interesują.

O co chodzi? Właśnie o wspomnianą blokadę regionalną. Po prostu część asortymentu VOD może być dostępna jedynie dla mieszkańców np. Stanów Zjednoczonych. Tu z pomocą może nam przyjść VPN i opcja wirtualnej lokalizacji. Jak działa ta opcja w przypadku PureVPN i jak ją skonfigurować - a nie należy to do rzeczy skomplikowanych - można zobaczyć na poniższym filmie.

Jak uzyskać dostęp do treści za blokadą regionalną przy użyciu PureVPN

PureVPN to skuteczne narzędzie do walki z internetową cenzurą

Funkcja przełamania blokady regionalnej w celu oglądania filmów jest niezwykle popularna. Wirtualna lokalizacja daje taką możliwość, ale jest to potężne narzędzie o wiele większych możliwościach i znacznie poważniejszych zastosowaniach.

Żyjemy w kraju, gdzie jak na razie największym internetowym problemem jest dostęp do filmów za blokadą regionalną, ale nie wszędzie sytuacja wygląda tak różowo. Istnieją kraje, które blokują całe strony, serwisy social media, czy portale informacyjne. Będąc w takim kraju możesz nie mieć dostępu do codziennych informacji, czy kontaktu z rodziną, czy ze znajomymi. Rządy niektórych państw również dodatkowo kontrolują, jakie to strony odwiedza, bądź próbuje odwiedzić użytkownik. To właśnie w takich przypadkach wirtualna lokalizacja staje się prawdziwym wybawieniem, ponieważ umożliwia ominięcie wszelkich blokad i ukrycie swojego ruchu w sieci.

Czytaj też:

Dlaczego warto wybrać PureVPN?

Każde rozwiązanie VPN zapewnia anonimowość, ale nie każde w takim samym stopniu. Co ci po szyfrowaniu połączeń, skoro producent oprogramowania VPN i tak zapisuje wszystkie informacje o odwiedzonych przez ciebie witrynach? PureVPN szczyci się tym, że nigdy nie zapisuje ani nie przechowuje twoich prywatnych informacji - to co robisz w internecie pozostaje twoją prywatną sprawą.

Wśród zalet PureVPN wymienić również można całodobową obsługę klienta, możliwość korzystania z jednej licencji na 10 urządzeniach na raz, zabezpieczenia klasy korporacyjnej, czy prawie 7000 serwerów w 140 krajach - dzięki czemu oglądanie filmów, pobieranie plików, czy rozgrywka zawsze będzie odpowiednio szybka. PureVPN jest dostępny praktycznie na każde urządzenie - zarówno pracujące pod kontrolą systemu Windows, jak i Linux, Android, czy iOS.

Kliknij i skorzystaj z promocji na PureVPN - możesz oszczędzić nawet 88%. Tak wysoka oszczędność jest możliwa przy wyborze 5-letniej subskrypcji. Producent oferuje 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokowanie produktu: PureVPN
Najnowsze