REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

PILNE: Potężna awaria Facebooka. Nie działają także Messenger, WhatsApp i Instagram!

Facebook ma dzisiaj duże problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. Już od godziny trwa awaria, a obie sztandarowe usługi Mety działają w kratkę, pozostając dla części internautów niedostępne. Firma na razie nie komentuje sprawy.

28.10.2022
22:05
facebook-live-shopping-koniec-rolki-reels-instagram-wideo-na-zywo-sprzedaz-tiktok
REKLAMA

Facebook jest największą usługą społecznościową świata, na której zarejestrowało się blisko 3 mld osób. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się jego komunikator Messenger. Obie dziś mają poważne problemy z funkcjonowaniem.

REKLAMA

Czytaj też:

Awaria! Facebook oraz Instagram nie działają lub lagują

O dzisiejszych problemach z usługą Facebook informują nas czytelnicy, serwis Downdetector, a także doświadczenie części członków zespołu Spider’s Web. Wygląda jednak na to, że awaria Facebooka nie ma charakteru totalnego: dla przykładu, u mnie tj. autora tego tekstu wszystkie usługi Mety działają bez zarzutu.

 class="wp-image-2528442"
Źródło: Downdetector
 class="wp-image-2528448"
Źródło: Downdetector
 class="wp-image-2528451"
Źródło: Downdetector
REKLAMA

Jak na razie nie wiadomo kiedy usterka zostanie usunięta, a usługi zostaną przywrócone.

Przy okazji warto zwrócić uwagę, że korzystanie z powyższych usług jest w naszym kraju na tyle powszechne, że zauważając awarię Facebooka, wiele osób zgłasza, że po prostu nie działa im Internet. Wraz z rosnącą liczbą zgłoszeń o braku dostępu do usług Mety, rośnie także liczba zgłoszeń o awarii dostawców internetu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA