REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Arcywygodne kupno biletów na pociągi i autobusy w jednym miejscu. PKP Intercity i e-podróżnik.pl przybijają piątkę

PKP Intercity nie zwalnia tempa. Spółka nawiązała partnerstwo z kolejnym sprzedawcą biletów online. Przejazdy pociągami można od teraz opłacić na stronie e-podróżnik.pl. Portal pozwoli w dodatku w ramach jednej transakcji kupić bilety na różne środki transportu, w tym autobusy, w 35 krajach.

02.06.2022
17:28
PKP Intercity i e-podróżnik.pl
REKLAMA

Zakup biletów kolejowych przez internet stał się właśnie nieco łatwiejszy. W tym tygodniu PKP Intercity udostępniło możliwość nabycia ich za pośrednictwem aplikacji mPay, ale to nie koniec dobrych wieści. Kolejną firmą, która nawiązała partnerstwo z tym przewoźnikiem, jest portal e-podróżnik.pl.

REKLAMA

Czytaj też:

e-podróżnik.pl i bilety na PKP Intercity

Twórcą platformy e-podróżnik.pl jest firma Teroplan, która zajmuje się za jej pośrednictwem sprzedażą biletów zarówno kolejowych, jak u autobusowych. Na liście jej partnerów znalazło się aż 856 przewoźników działających zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Najnowszym z nich jest PKP Intercity.

Zakup biletów PKP Intercity na portalu e-podróżnik.pl - szczegóły oferty.

Klienci, którzy chcą kupić bilet na pociąg przez internet, mogą tego dokonać z poziomu platformy e-podróżnik.pl wraz z opcją rezerwacji miejsca siedzącego. Do tego można wybrać miejsce w Strefie Ciszy oraz skorzystać z każdej ulgi oferowanej przez przewoźnika.

Oprócz tego e-podróżnik.pl pozwala kupić Bilet Rodzinny oraz wybrać opcję Duża Rodzina z oferty PKP Intercity. Dostępna jest też opcja samodzielnej modyfikacji biletu w postaci np. zmiany nazwiska osoby udającej się w podróż oraz wymiany biletu na inny.

Planowanie trasy na e-podróżnik.pl, czyli autobusy i pociągi w jednym miejscu.

Już od lat bilety na pociągi PKP Intercity można kupować z poziomu aplikacji Skycash, a w tym tygodniu doszła do tego opcja zakupu biletów poprzez usługę mPay. Mimo to sporo osób może zdecydować się na skorzystanie z usługi e-podróżnik.pl ze względu na możliwość planowania trasy.

Klienci korzystający z portalu firmy Teroplan mogą zaplanować trasę z wykorzystaniem różnych środków transportu od różnych przewoźników. Całą podróż i tym samym kilka biletów można potem wygodnie opłacić wygodnie w jednym miejscu podczas jednej transakcji (BLIK, przelew, karta, środki prepaid).

PKP Intercity - dalsze plany dotyczące sprzedaży biletów na pociąg online.

REKLAMA

Współpraca pomiędzy przewoźnikiem i portalem e-podróżnik.pl na tym się nie kończy. Jak podaje PKP Intercity, kolejnym krokiem firmy będzie umożliwienie nabycia konsumentom biletów na przejazd środkami różnych przewoźników w ramach Pakietu Podróżnika. Prace nad tą funkcją już trwają.

Oprócz tego PKP Intercity planuje w ciągu najbliższych kilku lat wprowadzić nowoczesny system sprzedaży biletów, uruchomić program lojalnościowy, rozwijać zdalne kanały sprzedaży i uruchomić platformę multimedialną na pokładach pociągów. Do końca tego roku zadebiutuje też nowa aplikacja mobilna.

Zdjęcie główne: Dizfoto/shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA