REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Facebook nie działa. Trwa awaria. "To jest jakiś żart. Ile można mieć problem techniczny?"

Messenger i Facebook mają dzisiaj duże problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. Już od kilku godzin trwa awaria, a obie sztandarowe usługi Mety działają w kratkę, pozostając dla części internautów niedostępne. Firma na razie nie komentuje sprawy.

20.06.2022
12:19
Awaria Facebooka i Messengera. Usługi nie działają poprawnie
REKLAMA

Facebook jest największą usługą społecznościową świata, na której zarejestrowało się blisko 3 mld osób. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się jego komunikator Messenger. Obie dziś mają poważne problemy z funkcjonowaniem.

REKLAMA

Czytaj też:

Awaria Facebooka, Messenger nie działa lub laguje

O dzisiejszych problemach z usługami Facebook i Messenger informują nas czytelnicy, serwis Downdetector, a także doświadczenie części członków zespołu Spider’s Web. Wygląda jednak na to, że awaria Facebooka nie ma charakteru totalnego: dla przykładu, u mnie tj. autora tego tekstu wszystkie usługi Mety działają bez zarzutu.

REKLAMA

Na szczęście zwykle w przypadku awarii takich usług jak Facebook, Messenger czy Instagram czas niedostępności liczony jest zwykle w godzinach, a nie w dniach. Jest spora szansa, że jeszcze dzisiaj wieczorem po całym zamieszaniu nie będzie śladu.

Facebook nie działa? Jak naprawić problem
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA