REKLAMA

Jak dodać zdjęcia i relację na Instagram z komputera? Instrukcja krok po kroku

Jeszcze do niedawna nie można było dodać postów ze zdjęciami i relacji z komputera na Instagrama. Teraz to się zmieniło. Jak więc dodać zdjęcie na Instagrama z komputera? Oto nasza szczegółowa instrukcja.

06.12.2021 09.15
Ograniczenie czasu Instagram
REKLAMA

Instagram kojarzy nam się głównie z aplikacją na telefon, dlatego nie każdy wie, że jest on dostępny również w przeglądarce komputera. Do niedawna istniał tylko bardzo skomplikowany sposób na dodanie zdjęcia z postem na Instagrama z laptopa czy komputera. Udawało się to tylko po wielokrotnym obejrzeniu różnych tutoriali. Pomimo wszelkich wątpliwości, dodawanie postów i relacji z naszych desktopów wcale nie jest już takie skomplikowane. Poniżej krótki instruktaż, jak to zrobić.

REKLAMA

Jak dodać zdjęcie i post na Instagrama z komputera? Nowa, łatwa funkcja.

Możesz zapomnieć o zmienianiu ustawień, aby twoja przeglądarka wyglądała, jak aplikacja mobilna lub o połączeniu telefonu z twoim pecetem. Aby dodać zdjęcie na Instagram z komputera, wystarczy po zalogowaniu się w przeglądarce kliknąć przycisk plusa, który umiejscowiony jest w pasku menu, w prawym górnym rogu.

 class="wp-image-1961255"

Jak dodać relację na Instagrama na komputerze?

Dodawanie relacji na Instagramie z komputera jest bardziej skomplikowane, gdyż IG nie udostępnia jeszcze tej opcji w przeglądarce. Dlatego, aby to zrobić należy, będąc zalogowanym, kliknąć prawym przyciskiem myszki w ekran komputera. I wybrać ZBADAJ lub INSPECT.

 class="wp-image-1961261"

Na stronie pojawi się szereg ustawień. Wybierz ikonę, znajdującą się na górnym pasku.

 class="wp-image-1961267"

Na ekranie pojawi się mobilna wersja Instagrama. Należy kliknąć na Responsive i wybrać rodzaj telefonu, po czym odświeżyć. W górnym lewym rogu pojawi się ikona aparatu, taka sama jak na aplikacji Instagrama. Klikając w nią, możemy dodawać relację.

 class="wp-image-1961270"

Jak widać, dodawanie relacji na Instagramie z komputera, jest dużo bardziej skomplikowane, niż dodawanie postów ze zdjęciami na Instagrama z komputera. Ta druga funkcja została uproszczona niedawno, dlatego można się spodziewać, że dodawanie stories, również będzie ułatwione w niedalekiej przyszłości.

Zdjęcie główne: wichayada suwanachun / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA