REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wracasz po latach do Wiedźmina i Cyberpunka, a tam tryb multiplayer. CD Projekt Red zapowiada nowości

CD Projekt Red nie zrezygnował z dodania trybu wieloosobowego do gier Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077. Studio nadal nad nim pracuje, choć nie jest jasne kiedy gracze ujrzą efekty tego wysiłku.

30.11.2021
8:43
Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 z funkcjami multiplayer. Kiedy?
REKLAMA

Można powiedzieć wiele złego lub dobrego o studiu CD Projekt Red, ale jedno z pewnością trzeba mu przyznać: nie porzuca ono swoich gier, nawet długi czas po ich wydaniu. Zarówno ostatnia część Wiedźmina, jak i Cyberpunk 2077, mają otrzymać zapowiadany dawno temu tryb multiplayer. Choć nieprędko i nie od razu w pełnej formie.

REKLAMA

Czytaj też:

Adam Kiciński – prezes zarządu CD Projekt – przypomniał o planowanych dla sztandarowych gier studia dodatków podczas ostatniego spotkania z inwestorami. Ogłosił, że te nadal są w produkcji – choć nie był uprzejmy podać nawet przybliżonego terminu ich premiery. Stwierdził tylko, że te będą dodawane stopniowo.

Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 z funkcjami multiplayer. Kiedy?

REKLAMA

Kiciński dał do zrozumienia, że CD Projekt Red zamierza wprowadzać mechanizmy trybu wieloosobowego bardzo ostrożnie. To oznacza, że pierwsze jego elementy będą wprowadzone testowo – z zamiarem wysłuchania opinii zwrotnej od graczy, celem ich dalszego dopieszczania. Nadal jednak nie jest jasne, która gra otrzyma dodatki multiplayer jako pierwsza i jaki właściwie będą miały one charakter.

Prace nad dodatkami multiplayer zostały mocno opóźnione z uwagi na konieczność naprawy gry Cyberpunk 2077, która została wydana w niekompletnej formie i która nadal – mimo tak długiego czasu od premiery – nie działa zbyt dobrze na większości konsol poprzedniej generacji. Gra działa dużo lepiej na PC i na nowych konsolach… choć te nadal czekają na pełną, dedykowaną im wersję. Ta ma się pojawić dopiero w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA