REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Na Messengerze pogadasz z gościem z Instagrama. Wchodzą nowości w rozmowach grupowych

Na te nowości wielu użytkowników serio czekało. Już w najbliższej przyszłości użytkownicy Messengera i Instagrama będą mogli prowadzić wspólne rozmowy grupowe. I ozdabiać je jeszcze większą liczbą motywów interfejsu.

01.10.2021
9:47
instagram messenger rozmowy grupowe wspólne
REKLAMA

Wraz z aktualizacją Messengera i Instagrama, która właśnie jest przekazywana pierwszym użytkownikom, możliwe będzie zakładanie grupowych czatów, w których mogą uczestniczyć równocześnie użytkownicy obu usług. Wszystkie dotychczasowe funkcje grupowego czatu mają zostać przy tym zachowane.

REKLAMA

Czytaj też:

Nowością jest też możliwość przeprowadzenia ankiety w wiadomościach prywatnych Instagrama i we wspomnianych wyżej grupowych czatach.  Do rozmów grupowych trafi też kontrolka informująca, że dany użytkownik pisze jakąś wiadomość. Do tej pory pojawiała się tylko w rozmowach dwuosobowych.

 class="wp-image-1878678"
Wspólne rozmowy grupowe na Instagram i Messenger

Rozmowy grupowe w Messenger i Instagram.

Cardi B, Steve Aoki i Travis Barker stworzyli coś ekstra.

Aktualizacja wprowadza też kilka innych miłych nowości, jak nowy motyw czatu o nazwie Cottagecore czy ten inspirowany książeczką z nowego albumu J Balvina. Najciekawszym dodatkiem wydają się być jednak współdzielone doświadczenia. Pozwala ona na wspólne oglądanie treści z Instagrama w ramach grupowej rozmowy – a więc wszyscy widzą ten sam post, który ktoś wskazał, podczas grupowej rozmowy.

 class="wp-image-1878681"
Nowe motywy czatów w Facebook Messenger
REKLAMA

Facebook, by zachęcić użytkowników do testowania wspólnych seansów, proponuje treści od muzyków. Takie jak wirtualny koncert Steve’a Aokiego i Travisa Barkera czy serial Cardi Tries__ z Cardi B.

Aktualizacja powinna trafić w najbliższych dniach do wszystkich użytkowników Instagrama i Messengera dla Android i iOS.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA