REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Realme w Orange. Przebojowa marka jest już u wszystkich operatorów

Rzecznik prasowy sieci Orange poinformował, że jeszcze w tym roku telefony marki realme trafią do oferty Pomarańczowych. Tym samym będą już w ofercie wszystkich wiodących operatorów na rynku.

10.09.2021
17:51
Telefony Realme w ofercie Orange
REKLAMA

Dość młoda marka, jaką jest realme, przebojem wręcz podbija polski rynek. Telefony chińskiego producenta prawdopodobnie przekonują klientów bardzo korzystną relacją jakości do ceny. Realme do tej pory raczej nie ma w ofercie nic tak luksusowego, jak nowe iPhone’y czy Galaxy. Za to ma telefony tanie a dobre, a także dość ekstrawaganckie.

REKLAMA

To nie oznacza, że w realme brakuje innowacji. Firma robi własnego MagSafe'a i nie marnując czasu, rozpycha się na polskim rynku - np. oferując Realme Narzo 30 5G w naprawdę dobrej cenie na start. Niedawno też zaprezentowała jeden z najciekawszych telefonów roku - realme GT Master Edition.

Telefony realme w Orange w czwartym kwartale 2021 r.

REKLAMA

O poszerzeniu oferty dowiadujemy się od rzecznika prasowego Orange. Informacje niestety są na razie dość skąpe. Wiemy tylko, że telefony te pojawią się w ofercie jeszcze w tym roku, oraz że wśród nich znajdzie się model GT Master Edition. Mam nadzieję, że na start – by świętować nowo nawiązaną współpracę – pojawią się fajne promocje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA