REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Idziesz po zakupy do Biedronki, przy kasie odbierasz paczkę z Allegro. Wystarczy kod odbioru

Sieć sklepów Biedronka dołącza do listy możliwych punktów odbioru zakupów z Allegro. Wystarczy kod odbioru i chętny do współpracy sprzedawca.

06.09.2021
8:00
allegro odbiór biedronka
REKLAMA

Allegro wprowadziło nowy możliwy punkt odbioru paczek z zakupami. Sprzedawca może wskazać sklepy Biedronka jako jeden z możliwych do wyboru punktów odbioru zakupów przez kupującego. To oznacza, że Allegro na skutek umowy z właścicielem sieci Biedronka zyskał dodatkowe 600 punktów odbioru zakupów. Biedronka zaś w łatwy sposób zachęca do odwiedzin – i być może dokonania zakupów przy okazji odbioru.

REKLAMA

Czytaj też:

Paczka Allegro w sklepie Biedronka – odbiór. Jak odebrać paczkę z Biedronki?

By móc wybrać Biedronkę jako jeden z możliwych punktów odbioru, sprzedawca danego przedmiotu musi uwzględnić taką możliwość. Jeżeli uwzględnił, a nabywca wybrał właśnie tę opcję, operator wyśle na podany przez kupującego numer telefonu kod odbioru, który należy okazać przy sklepowej kasie. Paczka będzie czekać na odbiór przez siedem dni.

Biedronka nie jest jedyną siecią handlową, jaka współpracuje z Allegro. Do wyboru są też punkty handlowe Żabki, Ruchu i Orlenu. Prawdopodobnie największymi beneficjentami tej nowości będą abonenci usługi Allegro Smart.

Allegro Smart w Biedronce i nie tylko.

REKLAMA

Użytkownicy Allegro Smart mogą korzystać z bezpłatnej dostawy do ponad 30 tys. punktów odbioru przewidzianych przez Allegro. Jest tylko jeden warunek: wartość zakupów musi przekroczyć 40 zł. Jeżeli przekracza 80 zł, za darmo można zamówić kuriera bezpośrednio do domu czy pod inny wskazany adres. Nabywcy z Allegro Smart przysługuje też darmowy zwrot zamówienia.

Dodatkowo, Allegro inwestuje we własną infrastrukturę spedycyjną. Jeszcze w tym roku mają być uruchomione automaty pocztowe Allegro. Podobno do końca 2021 r. klienci Allegro mają mieć do wyboru ponad 1500 nowych placówek tylko dla nich.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA