REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nie da się grać. Wielką premierę gry „Wiedźmin: Pogromca Potworów” zatrzymują problemy techniczne

Wiedźmin: Pogromca Potworów to nowa gra mobilna czerpiąca garściami z Pokemon GO. Premiera właśnie miała się odbyć, ale gra na starcie zaliczyła szereg problemów technicznych. Po godzinie od planowanego momentu premiery można już było w nią zagrać, ale... tylko przez kilkanaście minut.

21.07.2021
12:13
Wiedźmin: Pogromca Potworów. Nie da się grać
REKLAMA

Uwaga, Jaskier ma komunikat: Na Facebooku działają już strona Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska oraz grupka Wiedźmin: Pogromca Potworów PolskaDołącz teraz i bij maszkary razem z nami!

POTRZEBUJESZ POMOCY? PORADNIK DO GRY: Wiedźmin: Pogromca potworów - wszystkie zadania, solucja. Poradnik do każdej misji

Wiedźmin: Pogromca Potworów to nowy tytuł mobilny z szalenie dużym potencjałem. Dzięki współpracy z CD Projektem mogliśmy przedpremierowo sprawdzić ten tytuł. Szymon Radzewicz napisał już obszerne pierwsze wrażenia, porównał mechanikę gry do tej znanej z Pokemon Go, a także stworzył poradnik, który ułatwi pierwsze godziny w mobilnym Wiedźminie.

REKLAMA

Chciałeś zainstalować Wiedźmina: Pogromcę Potworów? Nie tak szybko…

Kilkukrotnie przekładana godzina premiery gry okazała się tylko jednym z problemów. Ostatecznie gra miała zadebiutowała na Androidzie i iOS dziś o 12. O godz. 13 tytuł w końcu się pojawił, ale... tylko na kilkanaście minut. Potem gracze znów nie mogli cieszyć się mobilnym Wiedźminem.

Pobierz Wiedźmina: Pogromcę Potworów:

Jak udało nam się dowiedzieć, pojawił się problem na zapleczu, który uniemożliwia grę nawet u osób, które przedpremierowo ją pobrały i zainstalowały, w tym np. u testerów. Niestety sytuacja będzie też dotyczyć przynajmniej części osób, które zainstaluję grę po premierze.

Kiedy sytuacja zostanie naprawiona? Wiemy, że ma to potrwać do kilku godzin. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że problemy mogą ustać o godzinie 14:00 polskiego czasu. Oby udało się je szybko załatać, bo rzesze fanów Wiedźmina już od rana odświeżają sklepy Google Play i Apple App Store. Za dwie godziny sytuacja powinna być już jasna.

Uwaga, Jaskier ma komunikat: Na Facebooku działają już strona Wiedźmin: Pogromca Potworów Polska oraz grupka Wiedźmin: Pogromca Potworów PolskaDołącz teraz i bij maszkary razem z nami!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA