REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Świetne gry po taniości. Dobre zniżki w PlayStation Store z okazji Days of Play

Sony ruszyło z promocją na gry wideo z okazji Days of Play 2021. Przecenione zostały produkcje wydane zarówno na PS4, jak i PS5, w tym Call of Duty: Black Ops Cold War, NBA 2K21 i The Last of Us Part II.

26.05.2021
17:04
playstation days of play 2021 promocje call of duty cold war ps4 ps5
REKLAMA

Days of Play to coroczne święto fanów gier wideo organizowane przez Sony. W tym roku gracze mogą liczyć na nagrody w postaci awatarów PSN oraz motywów do konsoli PS4, które otrzymają, jeśli tylko będą realizowali cele stawiane im jako społeczności, a liczą się łączny czas spędzony na graniu i zdobyte trofea. Do trwającego od 18 maja wyzwania można przy tym cały czas dołączyć, ale nie oszukujmy się — cała ta zabawa tylko przystawka przed daniem głównym.

REKLAMA

Promocje w PS Store z okazji Days of Play 2021

Najważniejszym punktem programu są tutaj oczywiście zniżki na gry wideo, a w tym roku po raz pierwszy przeceniono produkcje wydane tylko na PS5. Posiadacze konsol poprzedniej generacji oczywiście też znajdą coś dla siebie — Sony dobrze zdaje sobie sprawę, że jeszcze przez wiele lat w użyciu będzie więcej egzemplarzy PlayStation 4 niż jego następcy, którego cały czas nie da się kupić od ręki. A co konkretnie można znaleźć?

Call of Duty: Black Ops Cold War – Standard Edition za 173,40 zł zamiast 289 zł (40 proc. zniżki)

Pierwszą pozycją, którą chwali się Sony, jest najnowsza odsłona cyklu Call of Duty w wersji do konsoli PS4. Black Opos Cold War zarówno w ramach kampanii jak i trybu multiplayer przenosi nas do czasów tytułowej zimnej wojny pomiędzy Amerykanami i Rosjanami, w trakcie której nic nie jest takie, jakie się wydaje…

Warto też dodać, że dla właścicieli PlayStation 5 wydawca gry przygotował tzw. zestaw międzygeneracyjny, który pozwoli im uruchomić Call of Duty: Black Ops Cold War w nowej wersji, a nie tylko w trybie wstecznej kompatybilności. Wyceniony został na 203,98 zł zamiast 329 zł, co daje 38 proc. zniżki.

Call of Duty Black Ops Cold War 11 class="wp-image-1513850"
Nowa odsłona Call of Duty dostępna jest w wersji PS4 lub PS4+PS5

NBA 2K21 za 41,86 zł zamiast 299 zł (86 proc. zniżki)

Dla miłośników koszykówki przygotowano jeszcze świeże NBA 2K1. Wydawca obiecuje fanom „usprawnienia grafiki, rozgrywki, funkcji społecznościowych, rywalizacji online oraz zaawansowanych, zróżnicowanych trybów gry, które i tak już wyznaczały standardy branży”.

W przypadku wersji PS5 zniżka jest niestety nieco mniej spektakularna, ale i tak tę grę można kupić za mniej niż połowę ceny. NBA 2K21 Next Generation wyceniono na 123,60 zamiast na 309 zł, co oznacza, że w ramach Days of Play 2021 można zaoszczędzić 60 proc.

The Last of Us Part II za 124,27 zł zamiast 289 zł (57 proc. zniżki)

Jedna z najlepszych gier wideo w historii jest teraz tańsza o połowę. TLOU2, bo o nim mowa, opowiada o młodej Ellie, która szuka zemsty w świecie opanowanym przez zombie. Historia chwyta za serce, a oprawa graficzna zachwyca — i to pomimo faktu, że The Last of Us Part II nie otrzymało jeszcze pełnoprawnego next-gen patcha (za to niedawno pojawiła się aktualizacja z trybem 60 FPS).

Ghost of Tsushima za 164,73 zł zamiast 289 zł (43 proc. zniżki)

Jeden z najlepszych exclusive’ów w historii wydany na PS4 zabiera nas na wyprawę do feudalnej Japonii. Na tytułowej wyspie będziemy opierać się inwazji mongolskich najeźdźców, a do gry warto wrócić, nawet jeśli na premierę przeszliście kampanię — w ramach jednej z darmowych aktualizacji deweloperzy Sucker Punch przygotowali kooperacyjny tryb multiplayer o nazwie Ghost of Tsushima: Legends!

Ghost of Tsushima Legends 79 class="wp-image-1467800"
Dodatek z trybem multiplayer w Ghost of Tsushima jest zupełnie darmowy

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Edycja Standardowa za 206,67 zł zamiast 249 zł (17 proc. zniżki)

Kontynuacja niezwykle udanego Spider-Mana to de facto samodzielny dodatek, który został wydany zarówno na PS4, jak i na PS5. Wracamy w nim do tego samego Nowego Jorku, który odwiedziliśmy ostatnio, ale tym razem został on przyprószony śniegiem, a do tego wcielamy się w kolejnego bohatera o pajęczych mocach, który ma do opowiedzenia swoją historię.

Warto przy tym dodać, że Marvel’s Spider-Man: Miles Morales dostępne jest nie tylko w bazowej wersji, którą można uruchomić na PS4, ale również w edycji Ultimate Edition za 294,93 zł zamiast 339 zł (13 proc. zniżki). To droższe wydanie pozwala pobrać również pierwszą część cyklu w wersji Remastered na konsolę PS5, której nie da się kupić osobno.

Demon's Souls recenzja class="wp-image-1499129"
Pierwsza pełnoprawna produkcja na wyłączność na PS5, czyli Demon's Souls, wygląda naprawdę zjawiskowo

Demon’s Souls za 294,93 zł zamiast 339 zł (13 proc. zniżki)

Jedną z produkcji startowych PS5, która nie jest dostępna nigdzie indziej, jest remake Demon’s Souls od From Software. Pierwsza gra z cyklu, który nie wybacza błędów dostępna jest wyłącznie na PlayStation 5 i robi świetny użytek z mocy konsoli najnowszej generacji.

Sackboy: Wielka Przygoda za 257,14 zł zamiast 299 zł (14 proc. zniżki)

Kolejna produkcja startowa PS5 dostępna też na PS4 to urocza platformówka i spin-off serii Litte Big Planet. Gracze sterują Sackboyem, czyli kultową szmacianą lalką, która musi pokonać złowrogiego Vexa. Po drodze zwiedzą cały Świat Rzemiosła i poznają legendę ze starożytnego bractwa Włóczkowych Rycerzy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA