REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Tak tanio jeszcze nie było. Zegarek Withings Steel HR Sport taniej o 400 zł

Kultowa marka Withings zorganizowała promocję na swoim amazonowym sklepie. Zegarek Sport z linii Steel HR dostępny jest w nowej, rekordowo niskiej cenie. Wysyłka na terenie Polski jest darmowa.

29.03.2021
9:46
withings steel hr sport
REKLAMA

Withings to jedna z bardziej znanych marek na rynku elektroniki ubieralnej – choć z wielu różnych względów jej produkty nie sprzedają się tak dobrze, co te wyprodukowane przez Apple’a, Samsunga czy Xiaomi. Zegarki Withings były jednak z nami na długo przed popularnymi modelami ostatnich lat. I oby pozostały z nami równie długo – mają wierne grono fanów.

REKLAMA

Swoją przygodę z Withings można zacząć wyjątkowo okazyjnie. Model Steel HR Sport jest mocno przeceniony w oficjalnym sklepie Withings na Amazonie. Według nowej promocyjnej ceny kosztuje on niecałe 400 zł – wysyłka na teren Polski jest darmowa.

Zegarek Withings Steel HR Sport z wysokim rabatem na Amazon.pl.

withings steel hr sport class="wp-image-805450"

Withings Steel HR Sport to wariacja na temat obecnego na rynku Steel HR. Sportowy wariant ma masywniejszą kopertę w kolorze czarnym. Tarcza ma rozmiar 40 mm i może być biała lub czarna, a mały okrągły wyświetlacz OLED zawsze ma kolor czarny. Obie wersje mają też czerwone akcenty kolorystyczne. Zegarek jest dostępny z kilkoma wariantami pasków, w tym z gumowymi lub ze skórzanym. Koperta jest wykonana z nierdzewnej stali, a cała konstrukcja jest uszczelniana. Zegarek wytrzymuje ciśnienie do 50 metrów.

Zegarek potrafi zliczać kroki i spalone kalorie, mierzyć długość i jakość snu, a także budzić użytkownika w odpowiednim momencie, kiedy znajduje się w płytkiej fazie snu. Dolna wskazówka pokazuje procent założonej liczby kroków, a na okrągłym wyświetlaczu u góry można między innymi zobaczyć powiadomienia z telefonu, które zegarek jednocześnie oznajmia lekką wibracją na nadgarstku.

withings steel hr sport class="wp-image-805456"

Withings Steel HR Sport ma też optyczny czujnik tętna, który może działać w sposób ciągły podczas treningu. Na ekranie widać wówczas nasz puls w czasie rzeczywistym, a zegarek umożliwia trenowanie w oparciu o strefy tętna. Steel HR Sport to także pierwszy zegarek Withings potrafiący monitorować wskaźnik VO2 max.

Dystans, tempo i szybkość mogą być dodawane do treningów, ale tylko wtedy, gdy zabierzemy ze sobą telefon. Sam zegarek nie ma wbudowanego modułu GPS. Przekłada się to na długi czas pracy na akumulatorze - producent deklaruje aż 25 dni ciągłej pracy.

REKLAMA

Ostatnio polecaliśmy także:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA