REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Czekaliście z zakupem Kindle'a na odpowiednią promocję? To się doczekaliście - na polskim Amazonie

Pół żartem możemy uznać to za historyczny moment, w końcu to pierwsza promocja na czytniki Kindle zorganizowana na polskim Amazonie. Są tańsze aż o jedną trzecią ceny.

23.03.2021
12:21
Kindle Paperwhite 4 opinie
REKLAMA

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA

Na polskim Amazonie promocja objęła najbardziej sensowny moim zdaniem model - Kindle Paperwhite 4, którego sam używam od jakiegoś czasu. Czytnik dostępny jest w dwóch wersjach w następujących cenach:

Kindle Paperwhite 4 - promocja

Który wybrać? Ten tańszy oczywiście. Jeśli nie należymy akurat do zdecydowanej mniejszości, dla której 32 gigabajty miejsca na dane (e-booki) w czytniku jest absolutnym minimum, to nie ma sensu dopłacać. Mi przez dwa lata nie udało się zapełnić nawet 1 gigabajta, a czytam całkiem sporo.

Sam czytnik polecam, bo jest po prostu wygodnym narzędziem do czytania książek. Zamiast bawienia się w jakieś połączenia kablowe, zakupionego e-booka przesyłamy sobie na nasz amazonowy adres e-mail, czytnik podczas synchronizacji pobiera sobie wszystkie przesłane przez nas tytuły i gotowe, można czytać. Nawet w łóżku, przy zgaszonym świetle, dzięki podświetlanemu ekranowi.

Jeśli Papewhite 4 was nie interesuje, to na niemieckim Amazonie przeceniono kilka innych modeli:

REKLAMA

Na niemieckim Amazonie przecenione zostały również modele Paperwhite 4, ale po przeliczeniu ceny na złotówki, cena jest minimalnie wyższa, niż ta oferowana w promocji na Amazon.pl. Miłego czytania.

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA