REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wsiadaj, nie ma czasu na wyjaśnienia. Znakomite słuchawki Jabra Elite 65T kupisz za 219 zł

O nic nie pytaj, nad niczym się nie zastanawiaj. Jeśli chcesz kupić słuchawki typu True Wireless, zrób to dziś, zrób to teraz i kup Jabra Elite 65T w promocji. Podziękujesz później.

26.03.2021
17:59
Znakomite słuchawki Jabra Elite 65T kupisz za 219 zł
REKLAMA

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA

Tak niskiej ceny na ten model jeszcze nie było. Dziś na Amazon.pl możesz kupić rewelacyjne słuchawki Jabra Elite 65T w cenie 219 zł. Nie mam żadnego argumentu, by odradzić ten zakup – w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Jabra Elite 65T w promocji – dlaczego warto?

Choć te konkretne słuchawki są na rynku od trzech lat, nadal mogę z czystym sumieniem powiedzieć wszystko, co spisałem w ich recenzji w 2018 r. – to gadżet z gatunku tych, które zmieniają życie.

 class="wp-image-713862"

Jabra stworzyła słuchawki, które rewelacyjnie zniosły próbę czasu. Najlepszą rekomendacją, jaką mogę dać, niech będzie fakt, że używam ich nieprzerwanie od 2018 r. jako słuchawki do treningów, chociaż dysponuję modelami Elite 75T i 85T. Model Elite 65T nadal jest cudownie wygodny, gra świetnie, oferuje współpracę z Asystentem Google poprzez przytrzymanie przycisku na słuchawce i spełnia normę odporności na pył i wodę IP55, więc można w nich bez stresu ćwiczyć na siłowni czy biegać w czasie deszczu.

 class="wp-image-713880"

Jedynym, czego Jabra Elite 65T nie oferuje, jest aktywna redukcja hałasu, którą znajdziemy np. w podobnie wycenionych słuchawkach Huawei FreeBuds 4i. Jabra ma jednak wbudowany tryb redukowania hałasu przy użyciu trzech mikrofonów, który de facto działa w podobny sposób do ANC i jest od niego tylko minimalnie mniej skuteczny. Wzorowo działa za to redukowanie odgłosów otoczenia podczas rozmów telefonicznych.

Innym drobnym minusem jest ładowanie przy użyciu microUSB zamiast USB-C, ale na tle wszystkich plusów, jakie oferują słuchawki, to naprawdę drobna wada.

REKLAMA

Jabra Elite 65T kupisz na Amazon.pl za 219 zł.

Te słuchawki były warte swojej ceny nawet w dniu premiery, gdy kosztowały 700 zł. Dziś, gdy można je kupić za raptem 219 zł, nie ma się nad czym zastanawiać. W tej cenie nie ma drugiego modelu o takiej jakości wykonania, jakości brzmienia i komforcie użytkowanie. Nic tylko kupować – jak nie dla siebie, to na prezent „na zająca”.

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA