REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Gry

Nowy miesiąc, nowe gry w Xbox Game Pass. Kingdom Hearts, No Man’s Sky i… Wiedźmińskie opowieści

Biblioteka usługi Xbox Game Pass rozszerzy się lada moment o kilka świetnych pozycji. Wśród nich znalazły się Wiedźmińskie opowieści, starsze odsłony serii Kingdom Hearts oraz No Man’s Sky.

10.06.2020
17:07
xbox game pass czerwiec 2020 gry za darmo thronebreaker wojna krwi no mans sky kingdom hearts
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft zdradził, jakich gier bez dodatkowych opłat mogą się spodziewać subskrybenci usługi Xbox Game Pass. Na liście znalazło się wiele świetnych produkcji, w tym jedna bardzo niedoceniona pochodząca z Polski.

thronebreaker wiedzminskie opowiesci wojna krwi xbox game pass kingdom hearts no mans sky class="wp-image-1164259"

Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści w Xbox Game Pass na konsole — 18 czerwca

Thronebreaker: The Witcher Tales, bo taki tytuł nosi ostatnia produkcja twórców serii gier Wiedźmin na Zachodzie, z początku miał być bonusową kampanią w sieciowej karciance CD Projekt RED o nazwie Gwint. W toku prac Wojna krwi wyewoluowała i stała się samodzielną grą cRPG, w której walki prowadzi się z użyciem kart reprezentujących bohaterów zamieszkujących świat Geralta.

Wiedźmińskie opowieści nie okazały się niestety hitem, a premiera gry, zarówno na pecetach, jak i na dużych konsolach oraz na platformie Nintendo Switch, przeszła bez większego echa — a szkoda, bo to naprawdę dobra gra, o czym przekonywałem w swojej recenzji. Posiadacze konsol Xbox One będą mogli przekonać się teraz o tym sami już za nieco ponad tydzień.

no mans sky xbox game pass class="wp-image-1154560"

No Man’s Sky w Xbox Game Pass na konsole i pecety — 11 czerwca

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedna z najambitniejszych gier wideo ostatnich lat trafi do usługi abonamentowej Microsoftu już jutro. Wszyscy gracze, którzy zignorowali No Man’s Sky po kiepskich opiniach, jakie pojawiły się na temat tej produkcji zaraz po premierze, mają teraz szansę wyrobić sobie zdanie na jej temat samemu.

kingdom hearts xbox game pass class="wp-image-1164283"

Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix oraz Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue w Xbox Game Pass na konsole – 11 czerwca

Już wcześniej w bibliotece Xbox Game Pass pojawiła się trzecia część serii Kingdom Hearts od Square Enix, która żeni świat animacji i filmów wydawanych przez Disneya na czele z Kaczorem Donaldem z klasyczną japońską grą cRPG. Teraz przyszła kolej na remastery poprzednich części, czyli Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix oraz Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue.

xbox game pass bards tale remastered and resnarkled class="wp-image-1164289"

Bard’s Tale Remastered and Resnarkled w Xbox Game Pass na konsole i pecety – June 18

Kolejną grą, jaka już jutro zostanie dodana do biblioteki usługi abonamentowej Microsoftu dla graczy, jest edycja Remastered and Resnarkled kultowego Bard’s Tale. W ramach tej przygodówki gracze mogą zwiedzać świat pełen osad, dzikich lasów, rzek, zamków, wież, sekretnych podziemi, ośnieżonych górskich szczytów, jaskiń, nawiedzonych grobowców i nie tylko.

xbox game pass czerwiec 2020 thronebreaker class="wp-image-1164292"

Co jeszcze pojawi się w Xbox Game Pass na czerwiec 2020 r.?

Na wymienionych powyżej produkcjach nowości się nie kończą. Gracze, którzy opłacają co miesiąc abonament, już 11 czerwca będą mogli pobrać także takie tytuły jak Battlefleet Gothic Armada 2 i Battletech na pecety oraz Dungeon of the Endless w wersji zarówno na komputery osobiste, jak i na konsole.

Trzeba jednak pamiętać, że biblioteka Xbox Game Pass cały czas się zmienia i tak jak co jakiś czas pojawiają się w niej świetne tytuły, tak część z nich po pewnym czasie znika. Lista gier, w które nie będzie się już dało zagrać bez płacenia po 15 czerwca 2020 r. prezentuje się następująco:

 • Book of Demons (PC);
 • Everspace (konsole i PC);
 • Resident Evil Revelations (konsole);
 • Riptide GP: Renegade (konsole i PC);
 • Riverbond (konsole i PC);
 • Samorost 3 (PC);
 • Screamride (konsole);
 • Superhot (konsole i PC);
 • Supermarket Shriek (konsole i PC);
 • The Last Door: Season 2 (PC);
 • The Stillness of the Wind (PC).
REKLAMA

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, to polecam nadrobić sobie teraz podczas długiego weekendu Superhot. To nietypowa strzelanina z elementami gry logicznej, w której cały świat przedstawiony to geometryczne kształty, a czas płynie tylko wtedy, gdy rusza się awatar gracza.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA