REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Microsoft idzie jak burza. No Man’s Sky za darmo w Xbox Game Pass

No Man’s Sky od studia Hello Games to głośna gra o eksploracji generowanego proceduralnie kosmosu. Abonenci usługi Xbox Game Pass zagrają w nią teraz bez dodatkowych opłat.

26.05.2020
16:45
no mans sky xbox game pass
REKLAMA
REKLAMA

Mało było tak oczekiwanych gier, które aż tak zawiodły fanów, jak No Man’s Sky. Początki tej produkcji z 2016 r. nie należały do przesadnie udanych — i to delikatnie mówiąc. Twórcy nie tylko nie spełnili wielu obietnic, co kłamali graczom w żywe oczy w wywiadach przed premierą za co spadła na nich fala krytyki.

Na szczęście od tego czasu No Man’s Sky zdążyło się odrodzić za sprawą aktualizacji Next i Beyond. Gra, która pierwotnie pojawiła się na pecetach i konsolach PlayStation 4 (gdzie dodała później wsparcie dla gogli VR), trafiła dwa lata temu na Xboksy, co zbiegło się w czasie z dodaniem trybu multiplayer.

no mans sky xbox one class="wp-image-1154563"

Teraz w No Man’s Sky bez dodatkowych opłat mogą zagrać wszyscy abonenci usługi Xbox Game Pass.

Produkcja studia Hello Games to zarazem kolejna gra rozszerzająca obfity katalog usługi Microsoftu, z którego może skorzystać 10 mln abonentów tej usługi. Jej oprawa graficzna została przy tym podrasowana, by lepiej wyglądać na konsolach Xbox One X.

Wszyscy gracze, czyli zarówno ci, którzy grę kupili wcześniej, jak i tacy, którzy pobiorą ją dopiero teraz, będą mogli skorzystać z wszystkich nowości wprowadzonych w kolejnych aktualizacjach No Man’s Sky. Ostatnia z nich, z kwietnia 2020, wprowadziła egzoszkielety.

REKLAMA

Hello Games zapowiada przy tym, że to nie koniec rozwoju ich produkcji i gracze będą mogli liczyć na kolejne nowości w przyszłości. Oprócz tego No Man’s Sky w wersji na komputery osobiste trafi bezpośrednio do sklepu Microsoft Store, skąd wcześniej pobrać się tej gry nie dało.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA