REKLAMA

Piątki z T-Mobile to nowa świecka tradycja. Tym razem operator rozdaje vouchery na smartfony

Co piątek klienci T-Mobile mogą liczyć na nowe niespodzianki. Najnowszą z nich jest możliwość otrzymania voucherów o wartości 100 zł na zakup telefonu.

04.06.2020 13.49
t-mobile-3
REKLAMA
REKLAMA

T-Mobile zachęca swoich klientów do korzystania z aplikacji Mój T-Mobile na najróżniejsze sposoby. Zaledwie kilka dni temu dostali 10 GB na trzy dni z okazji dnia dziecka, a do tego w ramach akcji Happy Fridays można co tydzień zgarniać bonusy.

W przeszłości operator rozdawał zarówno darmowe gigabajty, w tym dla mam swoich abonentów z okazji Dnia Matki, jak i minuty do wykorzystania na połączenia zagraniczne oraz ebooki z Legimi. Teraz przyszła kolej na kupony zniżkowe.

T-Mobile oferuje vouchery uprawniające do odebrania zniżki w wysokości 100 zł na sprzęt kupowany bezpośrednio u operatora.

Podobnie jak w połowie maja, klienci już jutro będą mogli zdobyć zniżkę w wysokości 100 zł na zakup elektroniki u operatora. Po zdobyciu vouchera trzeba go wykorzystać maksymalnie przed 10 czerwca 2020 r. bo w przeciwnym razie okazja przepadnie. Co jednak istotne, kupon zniżkowy od T-Mobile na sprzęt można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży.

Oznacza to, że telefony oraz inne urządzenia z oferty operatora można nabyć zarówno w sklepie internetowym sieci, jak i punktach stacjonarnych oraz poprzez infolinię. W przypadku, gdy cena upatrzonego produktu jest równa albo niższa niż 100 zł, trzeba będzie uiścić symboliczną opłatę w wysokości… 5 groszy.

Operator zachęca przy tym, by swój kupon rabatowy na smartfony i nie tylko odebrać z aplikacji Mój T-Mobile.

Cała akcja Happy Fridays ma na celu popularyzację tego programu, który niedawno doczekał się wizualnego odświeżenia, ale miło, że instalacja Mój T-Mobile jest rekomendowana, ale nie niezbędna. Aby skorzystać z promocji, należy jedynie zmieścić się w okienku czasowym, które trwa od piątku 5 czerwca do niedzieli 7 czerwca do końca dnia.

Osoby, które nie chcą lub mogą zainstalować aplikacji — bo np. dopiero przymierzają się do zakupu smartfona i dlatego przydałaby im się zniżka — mogą otrzymać voucher po wysłaniu SMS-a. Wiadomość o treści HF należy wysłać na numer 80405, a operator nie pobiera za to opłat.

REKLAMA

Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że T-Mobile zaktualizował w tym tygodniu swoje cenniki, głównie z myślą o osobach, które planują opłacanie więcej niż jednego numeru na jednym rachunku. Warto zapoznać się z aktualną ofertą sieci na abonamenty T-Mobile XS, T-Mobile S, T-Mobile M i T-Mobile L.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA