REKLAMA

T-Mobile odświeża swoje taryfy. Zapłacimy mniej za dostęp do tych samych usług

T-Mobile pochwalił się właśnie odświeżonymi taryfami na usługi telefonii komórkowej. Przyjrzeliśmy się zaktualizowanym cennikom usług na abonament.

02.06.2020 15.02
t-mobile-2
REKLAMA
REKLAMA

Oferta abonamentowa T-Mobile, na którą składają się taryfy T-Mobile XS, T-Mobile S, T-Mobile M i T-Mobile L doczekała się aktualizacji. Operator będzie teraz pobierał mniej pieniędzy za dostęp do tych samych usług niż do tej pory przy wykupieniu kilku kart SIM na jednym rachunku, co ucieszy przede wszystkim pary oraz rodziny.

Podstawowym abonamentem jest T-Mobile XS za 35 zł miesięcznie.

Podstawowy abonament w ofercie T-Mobile wyceniony został na 35 zł miesięcznie. W jego ramach można liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, zarówno w kraju, jak i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego dochodzi 3 GB transferu danych z maksymalną prędkością w kraju.

35 zł za T-Mobile XS to cena za abonament bez telefonu. Oferta za smartfonem wyceniona jest na co najmniej 55 zł miesięcznie. Jeśli ktoś zdecyduje się z kolei na dokupienie dwóch numerów w duecie, to zapłaci za nie po 30 zł co miesiąc. W przypadku ofert rodzinnych każdy numer kosztuje zaś 25 zł na miesiąc.

nowe-rabaty-rodzinne-w-t-mobile class="wp-image-1159192"

Pozostałe oferty to T-Mobile S, T-Mobile M i T-Mobile L.

W ramach taryfy T-Mobile S można liczyć na podstawowe usługi w modelu no-limits oraz na 8 GB internetu mobilnego. Za tę taryfę trzeba zapłacić 45 zł miesięcznie, a oferta z telefonem kosztuje minimum 65 zł. Za abonament dla par trzeba zapłacić 40 zł co miesiąc, a rodzinna karta jest wyceniona na 35 zł miesięcznie.

T-Mobile M oferuje to samo, co pozostałe dwie taryfy, jeśli chodzi o rozmowy i wiadomości SMS oraz MMS, czyli brak limitów, ale w tym przypadku wielkość pakietu to 15 GB. Poza tym po wykorzystaniu swojego internetu mobilnego można liczyć na lejek o przepustowości 1 Mb/s.

nowe-taryfy-w-t-mobile class="wp-image-1159195"

Jeśli zaś chodzi o ceny, to mamy tu co czynienia z opłatą w wysokości 55 zł miesięcznie za jedną kartę SIM, a w ofercie z telefonem trzeba wydawać co najmniej 75 zł co miesiąc. T-Mobile M w ofercie dla par kosztuje z kolei 45 zł, a w taryfie rodzinnej trzeba wydawać na tę taryfę po 40 zł miesięcznie.

REKLAMA

W przypadku najdroższej taryfy również mamy do czynienia z lejkiem 1 Mb/s, ale aktywuje się on dopiero po wykorzystaniu 70 GB transferu. Za abonament T-Mobile L trzeba zapłacić 75 zł co miesiąc, a oferta z telefonem to koszt od 165 zł w górę. Za abonament dla duetu płaci się 65 zł, a za rodzinny — 60 zł.

Oprócz tego w każdej taryfie w ofercie ze smartfonem można dodać dodatkową paczkę internetu. Dodatkowy pakiet 5 GB internetu o wielkości 5 GB wyceniony jest na 15 zł. Można go wykupić zarówno w aplikacji Mój T-Mobile, jak i poprzez wysłanie SMS-a o treści TAK na nr 8026 oraz u konsultantów pod numerem 602 900 000 (gdy dzwonimy z telefonu komórkowego) lub 22 413 69 96 (w przypadku telefonów stacjonarnych).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA