REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

10 GB na trzy dni za darmo. To prezent od T-Mobile na Dzień Dziecka

Użytkownicy sieci T-Mobile wykorzystujący oferty Mix lub na kartę mogą odebrać darmowe 10 GB od operatora. Promocja powstała z myślą o nadchodzącym Dniu Dziecka – by żadnemu nie zabrakło na wideorozmowę z mamą czy na YouTube’a.

29.05.2020
14:02
t-mobile 10 gb za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Nie może być tak, że w Dzień Dziecka za połączenie do rodziców trzeba coś płacić. Albo że VOD z nowymi odcinkami kreskówek czy streamy o Minecraftcie przestają działać, bo włączył się tak zwany lejek u operatora. Na szczęcie nieletni użytkownicy sieci T-Mobile (mogą też być młodzi duchem, operator nie będzie weryfikował wieku) nie będą mieli tego problemu.

Darmowe minuty dla mamy

W ostatnim tygodniu maja T-Mobile przygotował dla swoich klientów na kartę i abonentów Mix tysiąc bezpłatnych minut, by mogli swobodnie porozmawiać z mamą z okazji jej święta. W końcu przecież każdy powinien - jeżeli nie może osobiście - to choć w ten sposób złożyć jej życzenia.

10 GB za darmo dla T-Mobile na kartę i T-Mobile Mix

Teraz przyszedł czas na świętowanie Dnia Dziecka.

Z tej okazji operator przygotował darmowy pakiet 10 GB na 3 dni – można go aktywować od poniedziałku, 1 czerwca do środy, 3 czerwca do końca dnia. Prezent nie jest przy tym przyznawany automatycznie, ale jego odbiór nie wiąże się z przesadną fatygą.

Należy wysłać SMS o treści TAK na jeden z poniższych numerów:

REKLAMA
  • 80401 – użytkownicy T-Mobile na kartę;
  • 80404 – abonenci Mix.

Miłego surfowania! Także tym dorosłym dzieciom!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA