REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Mój T-Mobile w nowej odsłonie. Dark Mode to tylko jedna z wielu nowości

Aplikacja dla abonentów magentowej sieci, czyli Mój T-Mobile, doczekała się aktualizacji. Wśród nowości znalazło się wsparcie dla Dark Mode, ale to nie koniec zmian.

26.05.2020
17:41
t-mobile-1
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacja sieci T-Mobile, z której już teraz korzysta 42 proc. abonentów tego operatora, doczekała się liftingu. Już na ekranie logowania widać zmianę w postaci tła w charakterystycznym magentowym kolorze rozlewającego się na cały ekran. Ta barwa przebija się zresztą teraz w górnej części każdego z ekranów.

Oprócz tego odświeżono pozostałe elementy interfejsu aplikacji Mój T-Mobile.

Sekcje prezentujące najważniejsze informacje o koncie abonenckim nieco bardziej odcinają się teraz od tła. Pojawiło się też nieco więcej linii oddzielających poszczególne treści oraz nagłówków, a ikony, które wcześniej nie miały podpisów, otrzymały je.

moj t-mobile aplikacja aktualizacja nowa wersja dark mode class="wp-image-1154686"

Na samym dole nadal znajduje się jednak klasyczne poziome menu, które pozwala na przenoszenie się do poszczególnych sekcji w aplikacji. Od teraz jednak również i te przyciski są odpowiednio podpisane cały czas, a nie tylko po wybraniu danej kategorii.

Oprócz ekranu głównego, na którym można szybko otworzyć menu płatności, wygodnie doładować konto oraz uzyskać pomoc. Ostatnią pozycją jest natomiast menu umożliwiające przejście do m.in. ustawień. To tam można znaleźć długo oczekiwaną funkcję.

Najważniejszą nowością w odświeżonej aplikacji Mój T-Mobile jest w końcu wsparcie Dark Mode.

Klienci sami mogą wybrać, czy aplikacja ma się cały czas wyświetlać w trybie jasnym bądź ciemnym, czy też dopasowywać się do ustawień systemowych. Sam korzystałbym z tej ostatniej opcji — mój telefon, podobnie jak tablet i komputer, codziennie włącza Dark Mode automatycznie po zachodzie słońca.

moj t-mobile aplikacja aktualizacja nowa wersja dark mode class="wp-image-1154689"

Niezależnie jednak od metody, po aktywacji motywu ciemnego magentowe tło pozostaje na swoim miejscu, ale odcienie bieli zastępowane zostają czernią oraz odcieniami szarości. Tekst na ciemnym tle przyjmuje natomiast jasną barwę. W podobny sposób swoją kolorystykę zmieniają ikony.

Jakie jeszcze nowości przynosi aktualizacja Mój T-Mobile?

Na liście zmian wymieniane są możliwość sprawdzenia kodu PUK, podgląd listy połączeń, zmiana języka aplikacji z polskiego na angielski (i odwrotnie), możliwość ustawienia doładowania cyklicznego oraz płatność za faktury bez prowizji. W przyszłości dodawane będą do niej kolejne funkcje.

REKLAMA

Operator pochwalił się przy tym, że Mój T-Mobile w odświeżonej wersji już teraz jest dostępny w sklepie Google Play. W najbliższych dniach aplikacja trafi natomiast do sklepu AppGallery, co ucieszy posiadaczy smartfonów Huaweia oraz do App Store’u, skąd będzie można ją pobrać na iPhone’y.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA